Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ 48v lithium ion battery ] αγώνας 1113 προϊόντα.
Odm 100Ah Λιθιοϊονική μπαταρία 3kwh 5kwh 10kwh Λιθιοϊονικό σύστημα μπαταρίας
| Τύπος: | μπαταρία battery/li-ιόντων λίθιου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συστήματα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας/ηλιακό υβριδικό σύστημα άνεσης |
| Εγγύηση: | 5 χρόνια/12 χρόνια |
Ηλιακή μπαταρία αποθήκευσης ηλεκτρικής ενέργειας 48V 5Kwh 100Ah 200Ah
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
|---|---|
| Διαστάσεις (L×W×H): | 727*550*160mm |
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |
ιονική μπαταρία λίθιου 48v 50ah για την αποθήκευση εγχώριας ηλιακής ενέργειας
| Τύπος: | Ιόν λίθιου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση εγχώριας ενέργειας |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
Σύστημα μπαταρίας ιόντων λιθίου 200Ah 3kwh 5kwh 10kwh
| Τύπος: | μπαταρία λιθίου/μπαταρία ιόντων λιθίου, πολυμερές λιθίου, μπαταρία λιθίου Lifepo4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συστήματα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας/ηλιακό υβριδικό σύστημα άνεσης |
| Εγγύηση: | 5 χρόνια/12 χρόνια |
12V 48V 100ah 200ah μπαταρία ιόντων λιθίου οικιακή μπαταρία ιόντων λιθίου
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
|---|---|
| Διαστάσεις (L×W×H): | 727*550*160mm |
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |
Ηλιακή μπαταρία αποθήκευσης ενέργειας ιόντων λιθίου
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
|---|---|
| Διαστάσεις (L×W×H): | 727*550*160mm |
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόν λιθίου |
εμπορικές μπαταρίες ιόντων λιθίου 110v 220v 10kwh 20kwh 30kwh υψηλής τάσης
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
|---|---|
| Διαστάσεις (L×W×H): | 727*550*160mm |
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |
500Ah από την ιονική μπαταρία λίθιου πλέγματος για την τράπεζα ηλιακής ενέργειας
| Τύπος: | Λι-ιονικός |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση ηλιακής ενέργειας |
| Ζωή κύκλων: | πάνω από 6000 φορές |
48v 200ah 10kwh 5Kwh LiFepO4 μπαταρία ιόντων λιθίου για ηλιακό σύστημα αποθήκευσης ενέργειας στο σπίτι
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
UN38.3 ιονική μπαταρία λίθιου για το ηλιακό σύστημα πάνω από 6000 φορές ζωή κύκλων
| Τύπος μπαταριών: | Ιόν λίθιου, LiFePO4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση ηλιακής ενέργειας |
| Ζωή κύκλων: | πάνω από 6000 φορές |

