Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ complete off grid solar system ] αγώνας 934 προϊόντα.
200Ah 48V MPPT όλοι σε ένα ESS από το ηλιακό σύστημα πλέγματος εξατομικεύσιμο
| Όνομα προϊόντων: | Όλος--ένα σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 100Ah |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | Πάνω από 6000 κύκλοι |
2kw βαθιές μπαταρίες λίθιου κύκλων για από τη μακριά διάρκεια ζωής ηλιακών συστημάτων πλέγματος
| Τύπος μπαταριών: | LiFePo4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 50Ah 100Ah 200Ah |
Υβριδικό σύστημα ηλιακής ενέργειας εκτός δικτύου μπαταρία αποθήκευση 5kw πλήρης για το σπίτι
| Όνομα προϊόντων: | 230V 5Kw 48V από τον αναστροφέα πλέγματος |
|---|---|
| Εκτιμημένη δύναμη: | 10KW |
| Κυματοειδές παραγωγής: | Κύμα ημιτόνου της Prue |
Νέο σύστημα 10kw ηλιακής ενέργειας αναστροφέων ύφους από την πλήρη εξάρτηση ηλιακών συστημάτων πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | 230V 5Kw 48V από τον αναστροφέα πλέγματος |
|---|---|
| Εκτιμημένη δύναμη: | 5KW |
| Κυματοειδές παραγωγής: | Κύμα ημιτόνου της Prue |
Από Spf 5000es 3500es αναστροφέων πλέγματος τον αναστροφέα από το πλέγμα για από το ηλιακό σύστημα πλέγματος πλήρες
| Όνομα προϊόντων: | 230V 5Kw 48V από τον αναστροφέα πλέγματος |
|---|---|
| Εκτιμημένη δύναμη: | 5KW |
| Κυματοειδές παραγωγής: | Κύμα ημιτόνου της Prue |
Υβριδική εκτός δικτύου Ηλιακή Ενέργεια Εγκατάσταση οροφής Μονοκρυσταλλικό πυρίτιο 3KW 5kw 30kw Ηλιακό Σύστημα
| Τύπος: | Εξάρτηση ηλιακών συστημάτων |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πάνελ: | Μονοκρυσταλλικό πυρίτιο, πολυκρυσταλλικό πυρίτιο |
| Τύπος στερέωσης: | Επίγειο μοντάρισμα, μοντάρισμα στεγών, μοντάρισμα Carport, μοντάρισμα BIPV |
Ηλιακό Σύστημα Οικιακή Ολοκληρωμένη Υβριδική Οροφή 5000w 15kw Ηλιακό Σύστημα
| Τύπος: | εκτός του ηλιακού συστήματος |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πάνελ: | Μονοκρυσταλλικό πυρίτιο, πολυκρυσταλλικό πυρίτιο |
| Τύπος στερέωσης: | Επίγειο μοντάρισμα, μοντάρισμα στεγών, μοντάρισμα Carport, μοντάρισμα BIPV |
10kw 15kw Solar Kit 3000W 5000W 6kw 8kw Ολοκληρωμένο Ηλιακό Σύστημα Για Σπίτι Off Grid Solar Energy System
| Τύπος: | Εξάρτηση ηλιακών συστημάτων |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πάνελ: | Μονοκρυσταλλικό πυρίτιο, πολυκρυσταλλικό πυρίτιο |
| Τύπος στερέωσης: | Επίγειο μοντάρισμα, μοντάρισμα στεγών, μοντάρισμα Carport, μοντάρισμα BIPV |
Υβριδικό σύστημα 100kw 200kw 30000w εκτός δικτύου Ηλιακό σύστημα ενέργειας
| Τύπος: | Εξάρτηση ηλιακών συστημάτων |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πάνελ: | Μονοκρυσταλλικό πυρίτιο, πολυκρυσταλλικό πυρίτιο |
| Τύπος στερέωσης: | Επίγειο μοντάρισμα, μοντάρισμα στεγών, μοντάρισμα Carport, μοντάρισμα BIPV |
Συστήματα Ηλιακής Ενέργειας Για Εμπορική Χρήση 3kw 3000w 6kw 8kw 10kw Υβριδικό Σύστημα Ενεργειακού Δικτύου εκτός Δικτύου
| Τύπος: | Εξάρτηση ηλιακών συστημάτων |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πάνελ: | Μονοκρυσταλλικό πυρίτιο, πολυκρυσταλλικό πυρίτιο |
| Τύπος στερέωσης: | Επίγειο μοντάρισμα, μοντάρισμα στεγών, μοντάρισμα Carport, μοντάρισμα BIPV |

