Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ home solar energy systems ] αγώνας 1253 προϊόντα.
UN38.3 Τείχος Ιοντική μπαταρία νατρίου υψηλή ασφάλεια με διάρκεια ζωής 20 ετών
| Αποδοτικότητα δαπανών/απαλλαγής: | 98% |
|---|---|
| Ζωή: | 20 χρόνια |
| Περισσότερες παραμέτρους: | Επικοινωνήστε με τον πωλητή για οδηγίες και τιμή |
Βαθιά ασφαλής 24v 48v 100ah κύκλων μακρύτερη ιονική μπαταρία λίθιου κάρρων Lifepo4 γκολφ διάρκειας ζωής
| Τύπος μπαταριών: | LiFePo4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 50Ah/100Ah/200Ah/300Ah/400Ah |
Επαναφορτιζόμενη βαθιά μπαταρία 12v 24v 200ah 300ah 400ah λίθιου κύκλων
| Τύπος μπαταριών: | LiFePo4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 50Ah/100Ah/200Ah/300Ah |
Γρήγορες τράπεζες δύναμης φόρτισης για την λι-πολυμερή μπαταρία 600W 1000W lap-top
| Model Number: | JHS-500 JHS-1000 |
|---|---|
| Battery Type: | Li-ion battery |
| Input Interface: | usb, DC, AC, TYPE-C |
Η μπαταρία ιόντων νατρίου υψηλής χωρητικότητας κατασκευασμένη σε έξυπνη εγκατάσταση τοίχου BMS
| Διάρκεια Ζωής: | 20 χρόνια |
|---|---|
| Η αναλογία χρέωσης: | 1C |
| Προστασία: | Ενσωματωμένο έξυπνο BMS |
Νέος προωθητικός φορητός φορτιστής τράπεζας δύναμης ταξιδιού καταναλωτικών ηλεκτρονικά δώρων
| Product Name: | SUNPOK 2000W Portable Power |
|---|---|
| Rated power: | 2000W |
| Rated voltage: | 31-32V |
5kw υβρίδιο από τον αναστροφέα επίδειξης 48V Spf αναστροφέων LCD μπαταριών λίθιου πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | 230V 5Kw 48V από τον αναστροφέα πλέγματος |
|---|---|
| Εκτιμημένη δύναμη: | 5kw |
| Κυματοειδές παραγωγής: | Κύμα ημιτόνου της Prue |
600w φορητή ηλεκτρικού ρεύματος παροχής υπαίθρια 110/220v εναλλασσόμενου ρεύματος στρατοπέδευση μπαταριών εξόδου επανακαταλογηστέα
| Model Number: | JHS-600 |
|---|---|
| Battery Type: | Li-ion battery |
| Input Interface: | usb, DC, AC, TYPE-C |
Απλή πολυσύνθετη φορητή μπαταρία σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος στρατοπέδευσης 600W Lifepo4
| Model Number: | JHS-600 |
|---|---|
| Battery Type: | Li-ion battery |
| Input Interface: | usb, DC, AC, TYPE-C |
Δυναμικότητα μπαταρίας ιόντων νατρίου υψηλής χωρητικότητας BMS -20°C έως 60°C
| Ζωή: | 20 έτη |
|---|---|
| Self-discharge ποσοστό: | 2% ανά μήνα |
| Δυνατότητα: | Υψηλή |

