Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ off grid inverter ] αγώνας 1107 προϊόντα.
Επαναφορτιζόμενη NA-ιονική μπαταρία 3.7v 30ah 15ah Sunpok μπαταρία πολυμερών νάτριο-ιόντων 3000 χρονικών κύκλων
| Μάρκα: | SUNPOK |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 3.05Ah |
| Βάρος: | 84.0±2.0g |
Sunpok μπαταριών επανακαταλογηστέα μπαταριών νάτριο-ιονική υψηλή ικανότητα Bateria 3.6v 3200mah κυττάρων NA-ιονική για τα καταναλωτικά ηλεκτρονικά
| Μάρκα: | SUNPOK |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 3.05Ah |
| Βάρος: | 84.0±2.0g |
Μπαταρία 3,0V 3,7V 12V 200Ah 1500mAh 3Ah Μπαταρία ιόντων νατρίου Μπαταρία σκούτερ γκαζόν
| Μάρκα: | SUNPOK |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 3.05Ah |
| Βάρος: | 84.0±2.0g |
9.15W νατρίου ιονικοί κύκλοι μπαταριών 3.05Ah 3000 NA ιονικοί
| Μάρκα: | SUNPOK |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 3.05Ah |
| Βάρος: | 84.0±2.0g |
48V 600Ah Lithium Lifepo4 Lipo4 μπαταρία 51.2V 30Kwh Αποθήκευση ενέργειας 30Kw μπαταρία για ηλιακό σύστημα
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία φωσφορικού σιδήρου λιθίου Lifepo4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση Ηλιακής Ενέργειας |
| Διάρκεια κύκλου: | 8000 φορές |
Νέοι καταναλωτές 48V 51.2V 600AH LiFePO4 μπαταρία Λιθιοϊονική μπαταρία 30KWH
| Ονομασία του προϊόντος: | Μπαταρία φωσφορικού σιδήρου λιθίου Lifepo4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση Ηλιακής Ενέργειας |
| Διάρκεια κύκλου: | 8000 φορές |
2025 Νέο προϊόν 7.5Kwh 24 V 300Ah Lifepo4 μπαταρία Λιθίου 24 V 300Ah μπαταρία Αποθήκευση ενέργειας μπαταρία για το ηλιακό σύστημα
| Δυναμικότητα: | 300Ah |
|---|---|
| Χρόνος ζωής ((25°C): | 20 χρόνια |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0°C έως 45°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
Πακέτο μπαταριών ιόντων λιθίου LiFePO4 51.2V 30KW Deep Cycles 600AH, μετακινούμενο, τοποθετημένο στο δάπεδο, για αποθήκευση ενέργειας στο σπίτι
| Ονομασία του προϊόντος: | Μπαταρία φωσφορικού σιδήρου λιθίου Lifepo4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση Ηλιακής Ενέργειας |
| Διάρκεια κύκλου: | 8000 φορές |
48V 600Ah Χαμηλή τάση 30kWh 32kWh Λιθιοϊονική μπαταρία Αποθήκευση ενέργειας Akku LiFePO4 Λιθιοϊονική μπαταρία στο σπίτι
| Ονομασία του προϊόντος: | Μπαταρία φωσφορικού σιδήρου λιθίου Lifepo4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση Ηλιακής Ενέργειας |
| Ζωή κύκλου: | 8000 φορές |
51.2V 32KWH 600Ah 628Ah Όλο ESS Lifepo4 μπαταρία λιθίου Αποθήκευση ενέργειας Ηλιακή μπαταρία
| Όνομα προϊόντος: | Μπαταρία φωσφορικού σίδηρου λιθίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση ηλιακής ενέργειας |
| Ζωή με κύκλο: | 8000 φορές |

