Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ wind solar hybrid power system ] αγώνας 897 προϊόντα.
Αιολικό Ηλιακό Υβριδικό Σύστημα Lifepo4 μπαταρία 48v 100ah 200ah
| Τύπος: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συστήματα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας/ηλιακό υβριδικό σύστημα άνεσης |
| Εγγύηση: | 5 χρόνια/12 χρόνια |
Υβριδικό ενεργειακό μετατροπέα Ηλιακό Σύστημα 3kw 3kva 3000w Μπαταρία Λιθίου 48V 200ah Ηλιακό Σύστημα
| Εφαρμογή: | Σπίτι |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πάνελ: | Μονοκρυσταλλικό πυρίτιο |
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |
βιομηχανικό υβριδικό ηλιακό σύστημα 15 kw 20kw 30kw 50kw 100kw ηλιακό σύστημα 1000w 2000w 3000w
| Μάρκα: | Sunpok Energy |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | Αριθμός μοντέλου |
| Η τάση εξόδου (V): | 110-220V |
Υβριδικά συστήματα ηλιακής ενέργειας 30kw 20kw 10kw Συστήματα αποθήκευσης ενέργειας 3 φάσης 40kwh Ηλιακό σύστημα μπαταρίας λιθίου
| Εφαρμογή: | Σπίτι |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πάνελ: | Μονοκρυσταλλικό πυρίτιο |
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |
πλήρες σύνολο υβριδικού συστήματος ηλιακής ενέργειας 10Kw 20Kw 30Kw Φωτοβολταϊκό σύστημα οικιακό σύστημα ηλεκτροπαραγωγής
| Εφαρμογή: | Σπίτι |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πάνελ: | Μονοκρυσταλλικό πυρίτιο |
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |
Συστήματα ηλιακής ενέργειας εκτός δικτύου 5kva Ηλιακός υβριδικός μετατροπέας Τύπος μπαταρίας ιόντων λιθίου
| Τύπος: | Εξάρτηση ηλιακών συστημάτων |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πάνελ: | Μονοκρυσταλλικό πυρίτιο, πολυκρυσταλλικό πυρίτιο |
| Τύπος στερέωσης: | Επίγειο μοντάρισμα, μοντάρισμα στεγών, μοντάρισμα Carport, μοντάρισμα BIPV |
Εκτός δικτύου και υβριδικό σύστημα ενέργειας 3kw 5kw 10kw Ηλιακό σύστημα ενέργειας
| Τύπος: | εκτός του ηλιακού συστήματος |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πάνελ: | Μονοκρυσταλλικό πυρίτιο, πολυκρυσταλλικό πυρίτιο |
| Τύπος στερέωσης: | Επίγειο μοντάρισμα, μοντάρισμα στεγών, μοντάρισμα Carport, μοντάρισμα BIPV |
3kw 5kw 8kw 10kw Υβριδικό ηλιακό σύστημα 5κιλοβάτ Υβριδικό ηλιακό σύστημα με μπαταρίες
| Μάρκα: | SUNPOK |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | SP--5kw-230V |
| Η τάση εξόδου (V): | ΕΕ: 220-240/380-400V |
Υβριδικός αναστροφέας ηλεκτρικών συστημάτων 3000W 5000W 8000W 10000W αναστροφέων MPPT ηλιακός με την ιονική μπαταρία λίθιου
| Εμπορικό σήμα: | SUNPOK |
|---|---|
| Όνομα: | Πλήρες εγχώριο ηλιακό σύστημα |
| Τύπος ηλιακού πλαισίου: | PERC, μισό κύτταρο, διπρόσωπο, διπλός-γυαλί, όλος ο Μαύρος |
200AH από το υβριδικό ηλεκτρικό σύστημα 5KW 10KW 15KW πλέγματος από τον υβριδικό αναστροφέα πλέγματος
| όνομα: | Πλήρες ηλιακό σύστημα από-πλέγματος |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πλαισίου: | PERC, μισό κύτταρο, διπρόσωπο, όλος ο Μαύρος |
| Τύπος αναστροφέων: | Από-πλέγμα ή υβριδικός αναστροφέας |

