Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ all in one solar power system ] αγώνας 1316 προϊόντα.
51.2V 15kWh μπαταρία λιθίου Οικιακή 48V 200AH 300AH μπαταρία Lifepo4
| Τύπος μπαταρίας: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου, LiFePO4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συστήματα ηλεκτρικής ενέργειας ηλιακής ενέργειας |
| Τύπος: | Διαχωρισμός |
ιονική μπαταρία λίθιου 48V 120Ah 150Ah 200Ah 10kwh τιμή 48 βολτ
| Τύπος: | LiFePo4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση ηλιακής ενέργειας |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη years/10 |
ODM 12v 50ah βαθύς κύκλος μπαταριών λίθιου ιονικός για θαλάσσιους 4000 κύκλους
| Τύπος μπαταριών: | LiFePo4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 100Ah/200Ah/300Ah |
OEM μπαταρία ιόντων λιθίου 48v 100ah 200ah 300ah 10kwh 20kwh
| Τύπος: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση ηλιακής ενέργειας/ηλιακό υβριδικό σύστημα αέρα |
| εγγύηση: | 5 χρόνια/12 χρόνια |
Ολ-ιν-ένας μπαταρία ESS SUNPOK για το σπίτι για λύση μετατροπέα που συνδέεται με δίκτυο
| Δυνατότητα ισχύος: | 20KW |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου: | 50Hz/60Hz |
| Τύπος πλέγματος: | Ηλιακό σύστημα εκτός δικτύου |
Λιθιοϊονικές μπαταρίες 48v 100ah 200ah 300ah 5kw 10kw Bms
| Τύπος μπαταρίας: | LiFeP04 |
|---|---|
| Πεδίο ισχύος εξόδου: | 5 έως 20 kWh |
| Τύπος συστήματος: | Εγκαταστάθηκαν στον τοίχο |
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων Bms 12V 200ah επαναφορτιζόμενη για το rv και το ναυτικό
| Τύπος μπαταριών: | LiFePo4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 50Ah/100Ah/200Ah/300Ah/400Ah |
Υβριδική ενιαία φάση 100kw αναστροφέων τιμών 16kw εργοστασίων Sunpok επάνω από τον αναστροφέα πλέγματος
| Τύπος ελεγκτών: | ηλιακός ελεγκτής δαπανών |
|---|---|
| Κυματοειδές: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Τάση παραγωγής: | 230VAC, 230V |
Lifepo4 48v 50ah Αποθήκευση ενέργειας Μπαταρίες λιθίου 100ah
| Τύπος: | Li-Ion, LiFePO4, lifepo4/λιθίου μπαταρία/λιθίου μπαταρία, Li-πολυμερές, Lifepo4 λιθίου μπαταρία |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συστήματα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας/ηλιακό υβριδικό σύστημα άνεσης |
| Εγγύηση: | 5 χρόνια/12 χρόνια |
Συστήματα μπαταριών ιόντων λιθίου 3kwh 5kwh 10kwh
| Τύπος: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συστήματα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας/ηλιακό υβριδικό σύστημα άνεσης |
| Εγγύηση: | 5 χρόνια/12 χρόνια |

