Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ all in one solar power system ] αγώνας 1316 προϊόντα.
Η μπαταρία νατρίου 48V Η μπαταρία αποθήκευση ενέργειας 5Kwh 48V 200Ah 100Ah Lifepo4 Τείχος τοποθετημένη μπαταρία ιόντων νατρίου
| θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Powerwall |
Συσσωρευτής οικιακής αποθήκευσης 48V 15kwh LiFePO4, φορητός 51.2V 48 Volt 300ah μπαταρία φωσφορικού σιδήρου λιθίου
| Τύπος μπαταρίας: | Μπαταρία ιόντων λιθίου, LifePo4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρικά συστήματα ηλεκτρικής ενέργειας ηλιακής ενέργειας |
| Τύπος: | Σπλιτ |
Επιτοίχια μπαταρία ιόντων λιθίου 51,2V 300Ah 48V 300Ah 15kWh οικιακής αποθήκευσης ενέργειας με φορητούς τροχούς Lifepo4 Battery Pack
| Τύπος μπαταρίας: | Μπαταρία ιόντων λιθίου, LifePo4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρικά συστήματα ηλεκτρικής ενέργειας ηλιακής ενέργειας |
| Τύπος: | Σπλιτ |
βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων 12v 50ah 100ah 200ah για την ενεργειακή αποθήκευση
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 100Ah 150Ah 200Ah |
βαθιά μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου κύκλων 24v 100ah 120ah 150ah 200ah 250ah 12v
| Τύπος μπαταριών: | LiFePo4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 100Ah/200Ah/300Ah |
AGM βαθιά κύκλων μπαταρία κύκλων μπαταριών 12v 24v 50ah 100ah 150ah 200ah LiFePO4 βαθιά
| Τύπος μπαταριών: | LiFePo4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 100Ah/200Ah/300Ah |
12v επανακαταλογηστέο πακέτο μπαταριών λίθιου μπαταρίες 24 βολτ Lifepo4
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 100ah/200ah/300ah |
12v 20ah 12v 200ah ιονική μπαταρία UN38.3 Lifepo4 λίθιου 48 βολτ
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 100ah/200ah/300ah |
300Ah 12v βαθιά κύκλων πηκτωμάτων όξινη μπαταρία μολύβδου μπαταριών σφραγισμένη Lifepo4
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 100ah/200ah/300ah |
βαθιά μπαταρία σιδήρου πολυμερούς λίθιου μπαταριών κύκλων 12v 100ah 150ah 200ah
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 100ah/200ah/300ah |

