Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ all in one solar power system ] αγώνας 1316 προϊόντα.
Πολυσύνθετος υπαίθριος φορτιστής 1200W 500w υψηλός - ιονική μπαταρία ποιοτικού λίθιου φορητή
| Product Name: | SUNPOK 1200W Portable Power |
|---|---|
| Battery Type: | Li-ion battery |
| Battery energy: | 1080Wh |
Σύστημα αποθήκευσης μπαταριών ιόντων νατρίου με τοίχο
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Powerwall |
| Απάτη: | Αποθήκευση και προμήθεια ενέργειας |
51.2V 280Ah 300Ah 314ah 16Kwh 15kwh Οικιακό μοντέλο με τροχούς Σύστημα αποθήκευσης ενέργειας LiFePO4 Η μπαταρία ιόντων λιθίου
| Τύπος μπαταρίας: | Μπαταρία ιόντων λιθίου, LifePo4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρικά συστήματα ηλεκτρικής ενέργειας ηλιακής ενέργειας |
| Τύπος: | Σπλιτ |
48V πράσινες μπαταρίες λίθιου Lifepo4 ενεργειακών μπαταριών για την αποθήκευση εγχώριας ενέργειας
| Τύπος: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση ηλιακής ενέργειας/ηλιακό υβριδικό σύστημα αέρα |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη years/10 |
100ah 12V πηκτωμάτων μπαταριών όξινη μπαταρία μολύβδου συντήρησης ελεύθερη για την ενεργειακή αποθήκευση
| Εφαρμογή: | Εργαλεία δύναμης, κάρρα γκολφ, σύστημα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Βαθύ σφραγισμένο κύκλος πήκτωμα |
| Πιστοποίηση: | MSDS |
πακέτο μπαταριών αποθήκευσης εγχώριας ενέργειας μπαταριών λίθιου 48V 100Ah 200Ah Lifepo4
| Τύπος: | LiFePO4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση ηλιακής ενέργειας/ηλιακό υβριδικό σύστημα αέρα |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη years/10 |
200ah μπαταρία μπαταριών 51.2V 100Ah LiFePo4 λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
| Τύπος: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ηλιακό σύστημα |
| Εγγύηση: | 5 έτη years/10 |
Ελαφριά μπαταρία λίθιου κύκλων LiFePo4 12V 100Ah βαθιά για το rv με την ενότητα Bluetooth
| Τύπος μπαταριών: | LiFePo4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 100ah 200ah |
μπαταρία λίθιου 10kwh 51,2 Β 200ah Lifepo4 για τη χαμηλή τάση συστημάτων ενεργειακής αποθήκευσης
| Τύπος: | LiFePO4/Li-ιονικός |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ενεργειακή αποθήκευση/ηλιακό υβριδικό σύστημα αέρα |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
24v 12v 400ah λίθιου ιονική επικοινωνία Bluetooth μπαταριών επανακαταλογηστέα
| Τύπος μπαταριών: | LiFePo4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 100Ah 150Ah 200Ah 250Ah |

