Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ all in one solar power system ] αγώνας 1311 προϊόντα.
10kwh 20kwh 30kwh 50kwh 48V ενεργειακή αποθήκευση μπαταριών Lifepo4 200ah λίθιου ιονική
| Τύπος: | LiFePo4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μπαταρία λίθιο-ιόντων ενεργειακής αποθήκευσης |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη years/10 |
Υβρίδιο φορτιστών rv 220v από το κύμα ημιτόνου της Prue αναστροφέων πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | 230V 5Kw 48V από τον αναστροφέα πλέγματος |
|---|---|
| Εκτιμημένη δύναμη: | 5kw |
| Κυματοειδές παραγωγής: | Κύμα ημιτόνου της Prue |
Υβρίδιο ODM 5kw από το κύμα ημιτόνου αναστροφέων 16kw Prue πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | 230V 5Kw 48V από τον αναστροφέα πλέγματος |
|---|---|
| Εκτιμημένη δύναμη: | 5kw |
| Κυματοειδές παραγωγής: | Κύμα ημιτόνου της Prue |
Sunpok 12v 200ah 250ah πηκτωμάτων SLA αξιόπιστη απόδοση ικανότητας ανακύκλωσης μπαταριών βαθιά
| Εμπορικό σήμα: | SUNPOK |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Βαθύ σφραγισμένο κύκλος πήκτωμα |
| Εφαρμογή: | Ηλιακό σύστημα, UPS, σύστημα συναγερμών, ιατρικά instrumehts, φωτισμός έκτακτης ανάγκης |
Πακέτο 12v 50ah 100ah 150ah 200ah 300ah μπαταριών λίθιου Lifepo4 rv
| Εμπορικό σήμα: | SUNPOK |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Βαθύ σφραγισμένο κύκλος πήκτωμα |
| Εφαρμογή: | Ηλιακό σύστημα, UPS, σύστημα συναγερμών, ιατρικά instrumehts, φωτισμός έκτακτης ανάγκης |
Αποδοτική ιονική μπαταρία 100ah 200ah 3kwh 5kwh 15kwh λίθιου συστημάτων 48V BMS
| Τύπος: | Λι-ιονικός |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση ηλιακής ενέργειας |
| Ζωή κύκλων: | πάνω από 6000 φορές |
Λευκή Lifepo4 μπαταρία λιθίου 48v 100ah 200ah 300ah 3kwh 10kwh 30kwh
| Τύπος: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συστήματα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας/ηλιακό υβριδικό σύστημα άνεσης |
| Εγγύηση: | 5 χρόνια/12 χρόνια |
Σύστημα μπαταρίας ιόντων λιθίου 200Ah 3kwh 5kwh 10kwh
| Τύπος: | μπαταρία λιθίου/μπαταρία ιόντων λιθίου, πολυμερές λιθίου, μπαταρία λιθίου Lifepo4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συστήματα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας/ηλιακό υβριδικό σύστημα άνεσης |
| Εγγύηση: | 5 χρόνια/12 χρόνια |
Odm 100Ah Λιθιοϊονική μπαταρία 3kwh 5kwh 10kwh Λιθιοϊονικό σύστημα μπαταρίας
| Τύπος: | μπαταρία battery/li-ιόντων λίθιου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συστήματα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας/ηλιακό υβριδικό σύστημα άνεσης |
| Εγγύηση: | 5 χρόνια/12 χρόνια |
Λιθιοϊονικές μπαταρίες 48v 100ah 200ah 300ah 400ah Bms Λιθιοϊονικές μπαταρίες
| Τύπος μπαταρίας: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου, LiFePO4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συστήματα ηλεκτρικής ενέργειας ηλιακής ενέργειας |
| Ονομαστική τάση: | 48V / 52V |

