Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ wind solar hybrid power system ] αγώνας 897 προϊόντα.
48V 3 ιονική μπαταρία λίθιου συστημάτων 10kwh 20kwh αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας φάσης
| Όνομα προϊόντων: | Όλος--ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 48V 100Ah 200Ah |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |
3 ιονική μπαταρία λίθιου συστημάτων 10kwh 20kwh αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας φάσης
| Όνομα προϊόντων: | Όλος--ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 48V 100Ah 200Ah |
| Επίδειξη: | LCD |
10KW 20kwh όλοι σε ένα σύστημα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας 5 έτη εξουσιοδότησης
| Όνομα προϊόντων: | Όλοι σε ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |
Μπαταρία λίθιου συστημάτων αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας για τα εγχώρια ηλιακά συστήματα
| Τύπος: | LiFePO4/Li-ιονικός |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση ηλιακής ενέργειας/ηλιακό υβριδικό σύστημα αέρα |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη years/10 |
Συμπλήρωμα 5kw 10kw 15kw 20kw 25kw 30kw Ηλιακά πάνελ Σύστημα εκτός δικτύου Ηλιακή ενέργεια Οικιακό σύστημα
| Τύπος: | Ηλιακό σύστημα ηλεκτροπαραγωγής |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πάνελ: | Μονοκρυσταλλικό πυρίτιο, πολυκρυσταλλικό πυρίτιο |
| Τύπος στερέωσης: | Επίγειο μοντάρισμα, μοντάρισμα στεγών, μοντάρισμα Carport, μοντάρισμα BIPV |
ιονική μπαταρία λίθιου 48V 300Ah για το ηλιακό σύστημα ηλεκτρικής αποθήκευσης
| Τύπος: | LiFePo4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση ηλιακής ενέργειας/ηλιακό υβριδικό σύστημα αέρα |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη years/10 |
Ευφυή συστήματα ηλιακής ενέργειας μπαταριών αποθήκευσης εγχώριας ενέργειας 24v Lifepo4 100ah
| Τύπος: | LiFePO4/Li-ιονικός |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση ηλιακής ενέργειας/ηλιακό υβριδικό σύστημα αέρα |
| Εγγύηση: | 5 έτη years/10 |
51.2V 300Ah 15KWh Lifepo4 Συσκευή μπαταριών Μπαταρίες λιθίου 48V 300Ah Οικιακό σύστημα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας
| Τύπος μπαταρίας: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου, LiFePO4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συστήματα ηλεκτρικής ενέργειας ηλιακής ενέργειας |
| Τύπος: | Διαχωρισμός |
48v 200ah 300ah 400ah 10kwh Συσκευή Ηλιακών Μπαταριών για Συστήματα Ενέργειας Αποθήκευσης Σπίτι
| Τύπος μπαταρίας: | LiFeP04 |
|---|---|
| Πεδίο ισχύος εξόδου: | 5 έως 20 kWh |
| Τύπος συστήματος: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο |
51.2V 300Ah 15KWh Συσκευή μπαταριών LiFePO4 Μπαταρίες ιόντων λιθίου με έξυπνο BMS για σύστημα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας
| Features: | Canbus / RS485 Communication |
|---|---|
| Battery type: | Lithium Ion Battery , LiFePO4 |
| Application: | Electric Solar Energy Power Systems |

