Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ wind solar hybrid power system ] αγώνας 897 προϊόντα.
Βαθύ ιονικό Lifepo4 κύκλων επανακαταλογηστέο πακέτο 48v 100ah 200ah 300ah μπαταριών λίθιου ηλιακό
| Τύπος: | LiFePo4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μπαταρία εγχώριας δύναμης τοίχων |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη years/10 |
Βαθιά AGM μπαταριών 200ah 100ah πηκτωμάτων κύκλων 12V ηλιακή μπαταρία πηκτωμάτων μολύβδου όξινη
| Εφαρμογή: | Ηλιακό σύστημα, UPS, σύστημα συναγερμών, ιατρικά instrumehts, φωτισμός έκτακτης ανάγκης |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Βαθύ σφραγισμένο κύκλος πήκτωμα |
| Πιστοποίηση: | MSDS UN38.3 |
200Ah 48V MPPT όλοι σε ένα ESS από το ηλιακό σύστημα πλέγματος εξατομικεύσιμο
| Όνομα προϊόντων: | Όλος--ένα σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 100Ah |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | Πάνω από 6000 κύκλοι |
Ηλιακός μπαταριών τράπεζας τοίχος δύναμης λίθιου ιονικός για το σπίτι 100ah 5kwh 10kwh
| Τύπος: | LifePO4 μπαταρία |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης |
| Εξουσιοδότηση: | 8 έτη |
ιονικό εγχώριο ηλιακό σύστημα 48V 200Ah λίθιου 10kwh 20kwh 30kwh 50kwh Lifepo4
| Τύπος: | LifePO4 μπαταρία |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης |
| Εξουσιοδότηση: | 8 έτη |
Όλοι συστήματα ενός στα ιονικά ενεργειακής ηλιακά αποθήκευσης λίθιου Lifepo4 αναστροφέα μπαταριών
| Όνομα προϊόντων: | Όλος--ένα σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 100Ah |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | Πάνω από 6000 κύκλοι |
Σύστημα αποθήκευσης μπαταριών ιόντων νατρίου με τοίχο
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Powerwall |
| Απάτη: | Αποθήκευση και προμήθεια ενέργειας |
Ηλιακή μπαταρία για το ηλιακό σύστημα
| Δυναμικότητα: | 200Ah |
|---|---|
| Χρόνος ζωής ((25°C): | 20 χρόνια |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0°C έως 45°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
5kWh 100Ah 51.2V 48V 10kWh Powerwall Lifepo4 Lithium Ion Ηλιακή μπαταρία
| Δυναμικότητα: | 200Ah |
|---|---|
| Χρόνος ζωής ((25°C): | 20 χρόνια |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0°C έως 45°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
Συστήματα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας 48V 100ah 200ah 5kwh 10kwh Ηλιακή μπαταρία 48v Lifepo4 Λιθιοϊοντική μπαταρία
| Δυναμικότητα: | 200Ah |
|---|---|
| Χρόνος ζωής ((25°C): | 20 χρόνια |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0°C έως 45°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |

