Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ all in one solar power system ] αγώνας 1316 προϊόντα.
6000 κύκλοι Τείχος Ιόνων Νατρίου 48V / 51.2V Προσαρμοσμένο
| Ονομαστική τάση: | 48V/51.2V Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Σειρά δύναμης παραγωγής: | 5 ~ 30 KWh |
| Apllication: | Αποθήκευση και προμήθεια ενέργειας |
48v 30ah 100ah Λιθιοϊονική μπαταρία 48v 5Kwh επαναφορτιζόμενη μπαταρία πολυμερούς ιόντων λιθίου
| Ονομασία: | Πλήρες εγχώριο ηλιακό σύστημα |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πάνελ: | PERC, μισό κύτταρο, διπρόσωπο, διπλός-γυαλί, όλος ο Μαύρος |
| Τύπος μετατροπέα: | Από-πλέγμα/υβριδικός αναστροφέας |
Ανθεκτικός χαμηλής θερμοκρασίας αποδοτικός δόνησης μπαταριών 100Ah 10hr πηκτωμάτων Sunpok 12V που σφραγίζεται
| Εφαρμογή: | Εργαλεία δύναμης, κάρρα γκολφ, σύστημα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Πήκτωμα |
| Πιστοποίηση: | MSDS UN38.3 |
Ηλεκτρικές μπαταρίες 5Kwh 7Kwh 10Kwh 15Kwh 20Kwh ESS Συνεργάτης αποθήκευσης ενέργειας στο σπίτι σας
| Τύπος μετατροπέα: | Δικτυωμένα με πλέγμα |
|---|---|
| Τύπος ελεγκτή: | Επικαιροποίηση |
| Τύπος προϊόντος: | ESS |
Προσαρμοσμένη χονδρική μπαταρία λιθίου για το σπίτι 48V 100ah 200AH 300AH Lifepo4
| Τύπος μπαταρίας: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου, LiFePO4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συστήματα ηλεκτρικής ενέργειας ηλιακής ενέργειας |
| Τύπος: | Διαχωρισμός |
Καθαρό κύμα ημιτόνου επίδειξης LCD από τον αναστροφέα 48v 6kva 6000es πλέγματος με το διακόπτη μεταφοράς
| Όνομα προϊόντων: | 230V 5Kw 48V από τον αναστροφέα πλέγματος |
|---|---|
| Εκτιμημένη δύναμη: | 5kw |
| Κυματοειδές παραγωγής: | Κύμα ημιτόνου της Prue |
10Kwh 48V 200Ah 51.2V Lifepo4 μπαταρία 100Ah 48V Lithium Lithium Ion μπαταρία 48V 200Ah Συστήματα αποθήκευσης ενέργειας για το σπίτι μπαταρίες
| Δυναμικότητα: | 200Ah |
|---|---|
| Χρόνος ζωής ((25°C): | 20 χρόνια |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0°C έως 45°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
Ιονικό λι ιονικό Lifepo4 μπαταριών λίθιου μεγάλης περιεκτικότητας DIY 500Ah 51.2V
| Τύπος: | Λι-ιονικός |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση ηλιακής ενέργειας |
| Ζωή κύκλων: | πάνω από 6000 φορές |
σε ένα βιομηχανικό σχέδιο 10kWh 20kWh ESS με σύστημα αποθήκευσης μετατροπέα 8KW
| Δυνατότητα ισχύος: | 20KW |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | ESS |
| Τύπος πλέγματος: | Ηλιακό σύστημα εκτός δικτύου |
Ηλεκτρικές μπαταρίες ιόντων λιθίου 5kw 10kw 40kw Bms βαθύ κύκλο 48v 100ah 200ah 300ah Ηλεκτρικές μπαταρίες ιόντων λιθίου
| Τύπος μπαταρίας: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συστήματα ηλεκτρικής ενέργειας ηλιακής ενέργειας |
| Ονομαστική τάση: | 48V / 52V |

