Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ all in one solar power system ] αγώνας 1311 προϊόντα.
Μεγάλης χωρητικότητας μπαταρία ιόντων νατρίου 48V Powerwall μπαταρία αποθήκευσης ενέργειας
| Ζωή: | 20 έτη |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Powerwall |
| Self-discharge ποσοστό: | 2% ανά μήνα |
Πυροσβεστική μπαταρία υψηλής τάσης 5kwh/10kwh/20kwh Ess Τύπος διαχωρισμού με σύστημα εκτός δικτύου
| Διάρκεια κύκλου ((+25°C 0.2C 100%DOD): | 6500 Κύκλος |
|---|---|
| Τερματικό: | Διπλό M8 |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0 °C ~ 30 °C |
Συσκευή μπαταρίας ιόντων λιθίου 51.2V 10KWh 20KWh για αποθήκευση ενέργειας στο σπίτι
| Τύπος μπαταρίας: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
Η μπαταρία ιόντων νατρίου υψηλής χωρητικότητας με ονομαστική τάση 48V/51.2V 100AH 200AH
| Τύπος: | Ιονική μπαταρία νατρίου |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | Υψηλή |
| Ζωή: | 20 έτη |
5kw υβρίδιο από τον αναστροφέα επίδειξης 48V Spf αναστροφέων LCD μπαταριών λίθιου πλέγματος
| Όνομα προϊόντων: | 230V 5Kw 48V από τον αναστροφέα πλέγματος |
|---|---|
| Εκτιμημένη δύναμη: | 5kw |
| Κυματοειδές παραγωγής: | Κύμα ημιτόνου της Prue |
Lifepo4 μπαταρία λιθίου 48v 20kw 10kwh στοιβαγμένη μονάδα αποθήκευση ενέργειας Akku
| Διάρκεια κύκλου ((+25°C 0.2C 100%DOD): | 6500 Κύκλος |
|---|---|
| Τερματικό: | Διπλό M8 |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0 °C ~ 30 °C |
Υψηλής τάσης Καλής ποιότητας στοιβαγμένες μπαταρίες όλα σε ένα μπαταρίες λιθίου Lifepo4
| Διάρκεια κύκλου ((+25°C 0.2C 100%DOD): | 6500 Κύκλος |
|---|---|
| Τερματικό: | Διπλό M8 |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0 °C ~ 30 °C |
Η μπαταρία υψηλών επιδόσεων ιόντων νατρίου με ρυθμό αυτοαποφόρτισης 2% ανά μήνα
| Ζωή: | 20 έτη |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | Υψηλή |
| Χρόνος επαναφορτίσεων: | ώρα 2 |
Πυροσβεστήρα ιόντων νατρίου για τοίχο
| Τύπος μπαταρίας: | Ιονική μπαταρία νατρίου |
|---|---|
| Η αναλογία χρέωσης: | 1C |
| Διάρκεια κύκλου: | 6000 κύκλοι |
Βιώσιμη μπαταρία ιόντων νατρίου DIY Νάτριο - ιόντων - Akku Selber Bauen ρυθμός εκφόρτισης 1C BMS
| Τύπος συστήματος: | Wall-mounted |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας: | Ιονική μπαταρία νατρίου |
| BMS: | Ενσωματωμένος |

