Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ all in one solar power system ] αγώνας 1311 προϊόντα.
Ανώτατη αντοχή μπαταρία ιόντων νατρίου ενσωματωμένη στο Smart BMS 2% ανά μήνα
| Λιμένας επικοινωνίας: | ΜΠΟΡΕΣΤΕ, RS232, RS485 |
|---|---|
| Το ποσοστό απαλλαγής: | 1C |
| Σειρά δύναμης παραγωγής: | 5 ~ 30 KWh |
Χρόνος επαναφόρτισης 2 ωρών Η μπαταρία ιόντων νατρίου με σήμανση CE
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Ονομαστική τάση: | 48V/51.2V Προσαρμοσμένο |
| Πεδίο ισχύος εξόδου: | 5 ~ 30 KWh |
RS485 μπαταρία ιόντων νατρίου Powerwall μπαταρία αποθήκευσης ενέργειας ενσωματωμένη στο BMS
| Τύπος συστήματος: | Wall-mounted |
|---|---|
| Αποδοτικότητα δαπανών/απαλλαγής: | 98% |
| Λιμένας επικοινωνίας: | ΜΠΟΡΕΣΤΕ, RS232, RS485 |
48V ράκα τοποθέτηση μπαταρίας ράκα τοποθέτηση
| Εγγύηση: | 10 Χρόνια |
|---|---|
| Παράλληλη σύνδεση: | Μέχρι 25 μονάδες |
| Υλικά θήκης: | SPCC |
51.2v 48v Rack-mounted Lithium Battery 100AH 200AH 300AH LiFePo4 Battery Energy Storage Lithium Battery
| Εγγύηση: | 10 χρόνια |
|---|---|
| Παράλληλη σύνδεση: | Μέχρι 25 μονάδες |
| Υλικά θήκης: | SPCC |
Υψηλής χωρητικότητας επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων νατρίου 18650
| Μάρκα: | SUNPOK |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 3.05Ah |
| Βάρος: | 84.0±2.0g |
Αξιόπιστη μπαταρία ιόντων νατρίου με υψηλή ασφάλεια και διάρκεια ζωής 6000 κύκλων
| BMS: | Ενσωματωμένος |
|---|---|
| Χρόνος επαναφορτίσεων: | ώρα 2 |
| Αποδοτικότητα δαπανών/απαλλαγής: | 98% |
Έξυπνη και βιώσιμη αποθήκευση ενέργειας στο σπίτι με ένα σύστημα ESS
| Δραστηριακή τάση: | 380V |
|---|---|
| Επικοινωνία: | Wi-Fi, RS485. |
| Τύπος προϊόντος: | ESS |
Προσαρμογή Ευφυής Παρακολούθηση Αποθήκευση Ενέργειας Μπαταρία Λιθίου Με Bms Α βαθμού 48v 200ah 100ah 5kw 10kw Lifepo4 μπαταρία
| Εγγύηση: | 10 χρόνια |
|---|---|
| Παράλληλη σύνδεση: | Μέχρι 25 μονάδες |
| Υλικό της υπόθεσης: | spcc |
Μαζική πώληση 3.7v 18650 της Κίνας Sunpok νάτριο-ιονικές μπαταριών ιονικές μπαταρίες λίθιου τεχνολογίας επαναφορτιζόμενες
| Μάρκα: | SUNPOK |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 3.05Ah |
| Βάρος: | 84.0±2.0g |

