Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ all in one solar power system ] αγώνας 1311 προϊόντα.
20 χρόνια διάρκεια ζωής Η μπαταρία ιόντων νατρίου υψηλής χωρητικότητας για βιώσιμες ενεργειακές λύσεις
| BMS: | Ενσωματωμένος |
|---|---|
| Self-discharge ποσοστό: | 2% ανά μήνα |
| Ονομαστική τάση: | 48V/51.2V |
Ονομαστική τάση 48V 51.2V Η μπαταρία ιόντων νατρίου IEC62619 Μεγάλη χωρητικότητα
| Ονομαστική τάση: | 48V/51.2V Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Self-discharge ποσοστό: | 2% ανά μήνα |
| BMS: | Ενσωματωμένος |
48V μπαταρία ιόντων νατρίου Powerwall μπαταρία αποθήκευσης ενέργειας εντός -20°C έως 60°C
| Self-discharge ποσοστό: | 2% ανά μήνα |
|---|---|
| Περισσότερες παραμέτρους: | Επικοινωνήστε με τον πωλητή για οδηγίες και τιμή |
| Αποδοτικότητα δαπανών/απαλλαγής: | 98% |
Δυναμικότητα μπαταρίας ιόντων νατρίου υψηλής χωρητικότητας BMS -20°C έως 60°C
| Ζωή: | 20 έτη |
|---|---|
| Self-discharge ποσοστό: | 2% ανά μήνα |
| Δυνατότητα: | Υψηλή |
Το έξυπνο σύστημα αποθήκευσης μπαταρίας λιθίου BMS All in One Off Grid / Hybrid Grid Energy Wall Rack.
| Τύπος: | Όλα σε ένα |
|---|---|
| Σύνδεση δικτύου: | Εκτός δικτύου, Υβριδικό δίκτυο |
| Βάρος: | 61.2*551276 |
ιονική ιονική μπαταρία πολυμερούς επαναφορτιζόμενη NA κυττάρων νατρίου 26650 1.5Ah
| Μάρκα: | SUNPOK |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 3.05Ah |
| Μέγεθος μπαταριών: | 26650 |
1 ώρα χρόνος επαναφόρτισης Πρωταθλήτρια μπαταρία ιόντων νατρίου με υψηλή αντοχή
| Δυναμικότητα: | Υψηλή |
|---|---|
| Χρόνος επαναφορτίσεων: | ώρα 2 |
| Λιμένας επικοινωνίας: | ΜΠΟΡΕΣΤΕ, RS232, RS485 |
Η μπαταρία ιόντων νατρίου υψηλής χωρητικότητας 48V 100AAh 200Ah 30kwh 6000 κύκλοι
| Self-discharge ποσοστό: | 2% ανά μήνα |
|---|---|
| Διάρκεια κύκλου: | 6000 κύκλοι |
| Τύπος: | Ιονική μπαταρία νατρίου |
Η μπαταρία ιόντων νατρίου Sunpok κατασκευάζεται σε έξυπνες ηλεκτρονικές συσκευές BMS
| Σειρά δύναμης παραγωγής: | 5 ~ 30 KWh |
|---|---|
| Δυνατότητα: | Υψηλή |
| Δυναμικότητα: | Υψηλή |
Sunpok μπαταριών επανακαταλογηστέα μπαταριών νάτριο-ιονική υψηλή ικανότητα Bateria 3.6v 3200mah κυττάρων NA-ιονική για τα καταναλωτικά ηλεκτρονικά
| Μάρκα: | SUNPOK |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 3.05Ah |
| Βάρος: | 84.0±2.0g |

