Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ mppt all in one ] αγώνας 248 προϊόντα.
Lifepo4 5KW 10KW όλα σε ένα ηλιακό σύστημα αποθήκευσης εγχώριας ενέργειας ESS
| Όνομα προϊόντων: | Όλοι σε ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |
Οι οδηγήσεις επιδεικνύουν όλες σε ένα ενσωματωμένο σύστημα αποθήκευσης εγχώριας ενέργειας ESS 48V 100Ah 200Ah Lifepo4 με την ιονική μπαταρία λίθιου
| Όνομα προϊόντων: | Όλοι σε ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 20 KWH |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |
6000 κύκλοι όλοι σε έναν μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης ESS 48V 51.2V 100AH 200ah και αναστροφέα
| Όνομα προϊόντων: | Όλοι σε ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |
Υψηλή τάση 5kwh 20kwh όλοι σε έναν υβριδικούς ηλιακούς αναστροφέα και μπαταρία ESS συστημάτων ενεργειακής αποθήκευσης
| Όνομα προϊόντων: | Όλοι σε ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |
Πλήρες καθορισμένο εγχώριο σύστημα 30KW ηλιακής ενέργειας συστημάτων ηλιακών πλαισίων 10Kw 15Kw 20KW
| Εμπορικό σήμα: | SUNPOK |
|---|---|
| όνομα: | Πλήρες εγχώριο ηλιακό σύστημα |
| Τύπος ηλιακού πλαισίου: | PERC, μισό κύτταρο, διπρόσωπο, διπλός-γυαλί, όλος ο Μαύρος |
LiFePo4 μπαταρία από τα φωτοβολταϊκά συστήματα αέρα και ηλιακής ενέργειας συστημάτων πλέγματος
| Εμπορικό σήμα: | SUNPOK |
|---|---|
| Όνομα: | Πλήρες εγχώριο ηλιακό σύστημα |
| Τύπος ηλιακού πλαισίου: | PERC, μισό κύτταρο, διπρόσωπο, διπλός-γυαλί, όλος ο Μαύρος |
Έξυπνο υβριδικό ηλιακό σύστημα 10Kw 15Kw 20KW αναστροφέων από τα κατοικημένα συστήματα ηλιακής ενέργειας πλέγματος
| Εμπορικό σήμα: | SUNPOK |
|---|---|
| όνομα: | Πλήρες εγχώριο ηλιακό σύστημα |
| Τύπος ηλιακού πλαισίου: | PERC, μισό κύτταρο, διπρόσωπο, διπλός-γυαλί, όλος ο Μαύρος |
Μικρό υβριδικό σύστημα ηλιακών κυττάρων συστημάτων 5KW 8KW 10KW εγχώριας ηλιακής ενέργειας
| όνομα: | Πλήρες ηλιακό σύστημα από-πλέγματος |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πλαισίου: | PERC, μισό κύτταρο, διπρόσωπο, όλος ο Μαύρος |
| Τύπος αναστροφέων: | Από-πλέγμα ή υβριδικός αναστροφέας |
Σύστημα αποθήκευσης μπαταρίας MSDS Solar Power 3kw 5kw 6kw 8kw 10kw 24v Off Grid Solar System
| όνομα: | Πλήρες ηλιακό σύστημα από-πλέγματος |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πλαισίου: | PERC, μισό κύτταρο, διπρόσωπο, όλος ο Μαύρος |
| Τύπος αναστροφέων: | Από-πλέγμα ή υβριδικός αναστροφέας |
300Ah ολοκληρώστε από το πλέγμα την ηλιακή εξάρτηση 5KW 6KW 8KW 10KW επάνω από τον υβριδικό αναστροφέα πλέγματος
| όνομα: | Πλήρες ηλιακό σύστημα από-πλέγματος |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πλαισίου: | PERC, μισό κύτταρο, διπρόσωπο, όλος ο Μαύρος |
| Τύπος αναστροφέων: | Από-πλέγμα ή υβριδικός αναστροφέας |

