Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ mppt all in one ] αγώνας 248 προϊόντα.
1 σύνολο στελεχών εγκατάστασης για υβριδική ηλιακή μονάδα με πιστοποιητικό CEI
| Εργαλεία εγκατάστασης: | Συμπλέκτης, πλέκτης, αποκόπτης καλωδίων |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος ελεγκτή: | Επικαιροποίηση |
6KW 8KW 10KW 48V Οικιακό ηλιακό σύστημα εκτός δικτύου Υβριδικός μετατροπέας
| Ονομασία: | Πλήρες εγχώριο ηλιακό σύστημα |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πάνελ: | PERC, μισό κύτταρο, διπρόσωπο, διπλός-γυαλί, όλος ο Μαύρος |
| Τύπος μετατροπέα: | Από-πλέγμα/υβριδικός αναστροφέας |
Ηλιακό σύστημα LiFePo4 για κατοικίες με μπαταρία 10KWH 15KWH 110V 220V Συστήματα οικιακών ηλιακών συστημάτων
| Ονομασία: | Πλήρες εγχώριο ηλιακό σύστημα |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πάνελ: | PERC, μισό κύτταρο, διπρόσωπο, διπλός-γυαλί, όλος ο Μαύρος |
| Τύπος μετατροπέα: | Από-πλέγμα/υβριδικός αναστροφέας |
1000w Ανανεώσιμες πηγές ενέργειας Συστήματα ηλιακής ενέργειας οικιακών χρήσεων Συστήματα ηλιακής ηλεκτρικής ενέργειας οικιακών χρήσεων
| Ονομασία: | Πλήρες εγχώριο ηλιακό σύστημα |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πάνελ: | PERC, μισό κύτταρο, διπρόσωπο, διπλός-γυαλί, όλος ο Μαύρος |
| Τύπος μετατροπέα: | Από-πλέγμα/υβριδικός αναστροφέας |
48v 30ah 100ah Λιθιοϊονική μπαταρία 48v 5Kwh επαναφορτιζόμενη μπαταρία πολυμερούς ιόντων λιθίου
| Ονομασία: | Πλήρες εγχώριο ηλιακό σύστημα |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πάνελ: | PERC, μισό κύτταρο, διπρόσωπο, διπλός-γυαλί, όλος ο Μαύρος |
| Τύπος μετατροπέα: | Από-πλέγμα/υβριδικός αναστροφέας |
5kwh 10kwh 20kwh 30kwh 110V 220V Συστήματα Ηλιακής Ενέργειας Οικιακού Χρήματος
| Ονομασία: | Πλήρες ηλιακό σύστημα από-πλέγματος |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πάνελ: | PERC, μισό κύτταρο, διπρόσωπο, όλος ο Μαύρος |
| Τύπος μετατροπέα: | Από-πλέγμα ή υβριδικός αναστροφέας |
48V 5kwh 10kwh 20kwh Συστήματα κατοικιών ηλιακών συστημάτων
| Ονομασία: | Πλήρες ηλιακό σύστημα από-πλέγματος |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πάνελ: | PERC, μισό κύτταρο, διπρόσωπο, όλος ο Μαύρος |
| Τύπος μετατροπέα: | Από-πλέγμα ή υβριδικός αναστροφέας |
Ηλιακή ενέργεια Συστήματα αποθήκευσης ενέργειας Lifepo4 μπαταρία 48v 51.2v 400ah 20kwh
| Διάρκεια κύκλου ((+25°C 0.2C 100%DOD): | 6500 |
|---|---|
| Τερματικό: | Διπλό M8 |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0 °C ~ 30 °C |
Lifepo4 μπαταρία λιθίου 48v 20kw 10kwh στοιβαγμένη μονάδα αποθήκευση ενέργειας Akku
| Διάρκεια κύκλου ((+25°C 0.2C 100%DOD): | 6500 Κύκλος |
|---|---|
| Τερματικό: | Διπλό M8 |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0 °C ~ 30 °C |
Υψηλής τάσης Καλής ποιότητας στοιβαγμένες μπαταρίες όλα σε ένα μπαταρίες λιθίου Lifepo4
| Διάρκεια κύκλου ((+25°C 0.2C 100%DOD): | 6500 Κύκλος |
|---|---|
| Τερματικό: | Διπλό M8 |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0 °C ~ 30 °C |

