Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ mppt all in one ] αγώνας 248 προϊόντα.
Πυροσβεστική μπαταρία υψηλής τάσης 5kwh/10kwh/20kwh Ess Τύπος διαχωρισμού με σύστημα εκτός δικτύου
| Διάρκεια κύκλου ((+25°C 0.2C 100%DOD): | 6500 Κύκλος |
|---|---|
| Τερματικό: | Διπλό M8 |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0 °C ~ 30 °C |
Ηλιακή μπαταρία αποθήκευσης ηλεκτρικής ενέργειας 48V 5Kwh 100Ah 200Ah
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
|---|---|
| Διαστάσεις (L×W×H): | 727*550*160mm |
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |
10KWH Lithium Power Wall 48V 200AH Tesla Powerwall μπαταρία για ηλιακό σύστημα αποθήκευσης
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
|---|---|
| Διαστάσεις (L×W×H): | 727*550*160mm |
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |
Όλα σε ένα μετατροπέα και μπαταρία λιθίου 10kw 15kw 20kwh 30kwh όλα σε ένα
| Ονομασία του προϊόντος: | σύστημα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας 5Kw όλος--ένα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 48V 200Ah/48V 400Ah/48V 600Ah/48V 800Ah |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |
Ηλιακό τείχος μπαταρία Λιθίου 48v 200ah 300ah 400ah Συστήματα μπαταριών
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
|---|---|
| Διαστάσεις (L×W×H): | 727*550*160mm |
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |
Ολοκληρωμένο Ηλιακό Κιτ 20Kw 30Kw 50Kw Οικιακό Ηλιακό Σύστημα 10Kw Υβριδικό Ηλιακό Σύστημα 10000Watt 3 Φάσης
| Ετικέτα: | SUNPOK |
|---|---|
| Ονομασία: | Πλήρες εγχώριο ηλιακό σύστημα |
| Τύπος ηλιακού πάνελ: | PERC, μισό κύτταρο, διπρόσωπο, διπλός-γυαλί, όλος ο Μαύρος |
10kw 15kw 25kw 30kw 50kw Συστήματα Ηλιακής Ενέργειας Οικιακού Χρήσης Συμπλήρωμα Οικιακής Χρήσης Συστήματα Αποθήκευσης Ηλιακής Ενέργειας Με Μπαταρία Λιθίου
| Ετικέτα: | SUNPOK |
|---|---|
| Ονομασία: | Πλήρες εγχώριο ηλιακό σύστημα |
| Τύπος ηλιακού πάνελ: | PERC, μισό κύτταρο, διπρόσωπο, διπλός-γυαλί, όλος ο Μαύρος |
Συμπλήρωμα Ηλιακής Συσκευής 20Kw 30Kw 50Kw Οικιακό Ηλιακό Σύστημα Παραγωγής Ηλιακής Ενέργειας 10Kw Υβριδικό Ηλιακό Σύστημα Πίνακα 1000w 10000W 3-Φάση
| Τύπος: | Εξάρτηση ηλιακών συστημάτων |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πάνελ: | Μονοκρυσταλλικό πυρίτιο, πολυκρυσταλλικό πυρίτιο |
| Τύπος στερέωσης: | Επίγειο μοντάρισμα, μοντάρισμα στεγών, μοντάρισμα Carport, μοντάρισμα BIPV |

