Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ wind solar hybrid power system ] αγώνας 897 προϊόντα.
Σπίτι Συστήματα ηλιακής τοποθέτησης 200AH 300AH 2000W Συστήματα ηλιακής τοποθέτησης στην οροφή
| Ονομασία: | Πλήρες ηλιακό σύστημα από-πλέγματος |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πάνελ: | PERC, μισό κύτταρο, διπρόσωπο, όλος ο Μαύρος |
| Τύπος αναστροφέων: | Από-πλέγμα ή υβριδικός αναστροφέας |
48V 5kwh 10kwh 20kwh Συστήματα κατοικιών ηλιακών συστημάτων
| Ονομασία: | Πλήρες ηλιακό σύστημα από-πλέγματος |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πάνελ: | PERC, μισό κύτταρο, διπρόσωπο, όλος ο Μαύρος |
| Τύπος μετατροπέα: | Από-πλέγμα ή υβριδικός αναστροφέας |
Ηλιακό σύστημα ενέργειας με μπαταρία λιθίου 20kw 15kw 16kw 10kw εκτός δικτύου Ηλιακό σύστημα ενέργειας Ηλιακό σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
| Name: | Complete Off-Grid Solar System |
|---|---|
| Solar Panel Type: | PERC, Half Cell, Bifacial, All Black |
| Inverter Type: | Off-Grid or Hybrid Inverter |
Συμπλήρωμα off Grid Ηλιακό Σύστημα 3KW 5KW 10KW Οικιακό Συσκευάσματα Ηλιακών Πανελών 12kw 15kw Ηλιακό Σύστημα Ενέργειας για το Σπίτι
| Ονομασία: | Πλήρες ηλιακό σύστημα από-πλέγματος |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πάνελ: | PERC, μισό κύτταρο, διπρόσωπο, όλος ο Μαύρος |
| Τύπος μετατροπέα: | Από-πλέγμα ή υβριδικός αναστροφέας |
Τείχος 48V 200Ah LiFePO4 μπαταρία λιθίου για αποθήκευση ηλιακής ενέργειας, σύστημα ηλεκτρικής ενέργειας στο σπίτι
| Χωρητικότητα: | 200ah |
|---|---|
| Χρόνος ζωής ((25°C): | 20 ετών |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | 0°C έως 45°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
Stacked Energy Solar Power Storage LiFeP04 Μπαταρία Smart High Voltage για αποθήκη ΕΕ
| Όνομα προϊόντων: | Όλος--ένα σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 100Ah |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | Πάνω από 6000 κύκλοι |
Κατασκευαστής 51.2V 200Ah 10kWh LiFePO4 Μπαταρία Ιόντων Λιθίου Σύστημα Αποθήκευσης Ενέργειας Ηλιακής Ενέργειας Επιτοίχιας Τοποθέτησης
| Δυναμικότητα: | 200Ah |
|---|---|
| Χρόνος ζωής ((25°C): | 20 χρόνια |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0°C έως 45°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
Νέα Ενέργεια 10kwh Lifepo4 Power Wall Battery Lifepo4 48V 200Ah Οικιακή μπαταρία για ηλιακό σύστημα Ηλιακής Ενέργειας Συστήματα αποθήκευσης ενέργειας στο σπίτι
| Capacity: | 200Ah |
|---|---|
| Life time(25°C): | 20 Years |
| Storage temperature: | 0°C To 45°C @60+/-25% Relative Humidity |
Σύστημα αποθήκευσης μπαταριών συστημάτων 5kW 10kWh LiFePO4 ηλιακής ενέργειας SUNPOK όλος--ένα ESS
| Όνομα προϊόντων: | Όλος--ένα σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 100Ah |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | Πάνω από 6000 κύκλοι |
Υψηλή τάση 5kwh 20kwh όλοι σε έναν υβριδικούς ηλιακούς αναστροφέα και μπαταρία ESS συστημάτων ενεργειακής αποθήκευσης
| Όνομα προϊόντων: | Όλοι σε ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |

