Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ wind solar hybrid power system ] αγώνας 897 προϊόντα.
ιονικό σύστημα αποθήκευσης μπαταριών ηλιακού πλαισίου μπαταριών λίθιου 200Ah 300Ah 48V
| Τύπος: | LifePO4 μπαταρία |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Λίθιο-ιονική μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
200Ah όλοι ένα στις υβριδικές μπαταρίες ηλιακής ενέργειας Lifepo4 αναστροφέων συστημάτων αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας ESS
| Όνομα προϊόντων: | Όλος--ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 48V 100Ah 200Ah |
| Ζωή κύκλων: | 6000 κύκλοι |
Οικιακές Ηλιακές Μπαταρίες Λιθίου 48v 100ah 200ah Δύναμη Τοίχος Σπίτι Ηλιακό Συστήμα Ενέργειας
| Δυναμικότητα: | 200Ah |
|---|---|
| Βάρος: | 88 κιλά |
| Χρόνος ζωής ((25°C): | 20 χρόνια |
Sunpok Wholesale 3kwh 5kwh 10kwh Lifepo4 Power Wall All In One Σύστημα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας
| Ονομασία προϊόντος: | Όλοι σε ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |
Συστήματα Ηλιακών Μπαταριών Λιθίου 48V 200AH 10kw Συγκεντρώσιμη κατοικιακή αποθήκευση μπαταριών
| Τύπος: | LiFePO4/Li-ιονικός |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας: | Η μπαταρία LiFePo4 |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
Ηλιακά Συστήματα Συμπλήρωμα Οικιακού εξοπλισμού 10kw 15kw 200kw Off Grid Υβριδική Ενέργεια Inverter Πίνακα αποθήκευσης μπαταρίας Ηλιακό σύστημα ενέργειας
| Τύπος: | Ηλιακό σύστημα ηλεκτροπαραγωγής |
|---|---|
| Solar Panel Type: | Monocrystalline Silicon, Polycrystalline Silicon |
| Mounting Type: | Ground Mounting, Roof Mounting, Carport Mounting, BIPV Mounting |
Ηλιακή ενέργεια Συστήματα αποθήκευσης ενέργειας Lifepo4 μπαταρία 48v 51.2v 400ah 20kwh
| Διάρκεια κύκλου ((+25°C 0.2C 100%DOD): | 6500 |
|---|---|
| Τερματικό: | Διπλό M8 |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0 °C ~ 30 °C |
Ηλιακό Σύστημα 8kw 10kw 12kw 15kw Ηλιακό Πανέλαιο Κιτ με μπαταρία λιθίου και μετατροπέα
| Τύπος: | Εξάρτηση ηλιακών συστημάτων |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πάνελ: | Μονοκρυσταλλικό πυρίτιο, πολυκρυσταλλικό πυρίτιο |
| Τύπος στερέωσης: | Επίγειο μοντάρισμα, μοντάρισμα στεγών, μοντάρισμα Carport, μοντάρισμα BIPV |
Υβριδικό σύστημα ηλιακών μπαταριών εκτός δικτύου
| Όνομα προϊόντος: | Κιτ ηλιακού συστήματος |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πίνακα: | Μονοκρυσταλλικό πυρίτιο, πολυκρυσταλλικό πυρίτιο |
| Τύπος τοποθέτησης: | Τοποθέτηση γείωσης, τοποθέτηση οροφής, τοποθέτηση Carport, BIPV τοποθέτηση |
Υβριδικός μετατροπέας Ηλιακό Σύστημα 10kw 50kw 500kw Λιθιοϊονική μπαταρία Θόρυβα Εγκατάσταση Οικιακή χρήση
| Τύπος: | Ηλιακό σύστημα ηλεκτροπαραγωγής |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πάνελ: | Μονοκρυσταλλικό πυρίτιο, πολυκρυσταλλικό πυρίτιο |
| Τύπος στερέωσης: | Επίγειο μοντάρισμα, μοντάρισμα στεγών, μοντάρισμα Carport, μοντάρισμα BIPV |

