Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ wind solar hybrid power system ] αγώνας 897 προϊόντα.
Μπαταρία ιόντων νατρίου 51,2V 48V 10Kw 200Ah Lifepo4 Μπαταρία Συσσωρευτή Αποθήκευσης Ενέργειας για το Σπίτι
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ° C έως 60 ° C |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
| Όνομα προϊόντος: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Powerwall |
Ηλιακό σύστημα 48V 100Ah 5kWh Powerwall Ηλιακή μπαταρία νάτριο
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ° C έως 60 ° C |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
| Όνομα προϊόντος: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Powerwall |
Sunpok lifep04 ιόντων λιθίου 290Ah 48V 300AH Solar RV Boat Battery
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 100ah/200ah/300ah |
Ηλιακή 12v 48v φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου cOem ιονική μπαταρία 100ah 200ah λίθιου μπαταριών
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 100ah/200ah/300ah |
48V 10kwh Νάτριο-ιόντες μπαταρίες Νάτριο-ιόντες μπαταρίες αποθήκευσης Ηλιακή ενέργεια Τράπεζα ισχύος τοίχος Νάτριο-ιόντες 51.2V 200Ah μπαταρίες
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Powerwall |
ODM 100ah 12V πηκτωμάτων μπαταριών βαθιά μπαταρία επανακαταλογηστέο MSDS πηκτωμάτων κύκλων ηλιακή
| Εφαρμογή: | Εργαλεία δύναμης, κάρρα γκολφ, σύστημα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Βαθύ σφραγισμένο κύκλος πήκτωμα |
| Πιστοποίηση: | MSDS UN38.3 |
Υψηλής δύναμης 20kwh 10kwh λίθιου ιονική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος εγχώριων μπαταριών εφεδρική
| Τύπος: | LiFePo4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σύστημα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη years/10 |
2kw βαθιές μπαταρίες λίθιου κύκλων για από τη μακριά διάρκεια ζωής ηλιακών συστημάτων πλέγματος
| Τύπος μπαταριών: | LiFePo4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 50Ah 100Ah 200Ah |
200A Lithium Ion Phosphate Battery 100ah 200ah For Solar Energy Storage Systems
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 100ah/200ah/300ah |
Λι ιονική δύναμης τράπεζας μπαταρία 12v 200ah φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου μπαταριών λίθιου ιονική
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 100ah/200ah/300ah |

