Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ wind solar hybrid power system ] αγώνας 897 προϊόντα.
Λι ιονική δύναμης τράπεζας μπαταρία 12v 200ah φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου μπαταριών λίθιου ιονική
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 100ah/200ah/300ah |
Ηλιακό σύστημα ηλεκτρικής ενέργειας μπαταρία 48v 100ah 200ah 300ah μπαταρία αποθήκευσης ενέργειας
| Τύπος μπαταρίας: | LiFeP04 |
|---|---|
| Πεδίο ισχύος εξόδου: | 5 έως 20 kWh |
| Τύπος συστήματος: | Εγκαταστάθηκαν στον τοίχο |
48V 5kwh Νάτριο-ιόντες μπαταρίες Νάτριο-ιόντες μπαταρίες αποθήκευσης Ηλιακή ενέργεια Τράπεζα ισχύος τοίχος Νάτριο-ιόντες επαναφόρτισης μπαταρίες
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Powerwall |
48V 10kwh Νάτριο-ιόντες μπαταρίες Νάτριο-ιόντες μπαταρίες αποθήκευσης Ηλιακή ενέργεια Τράπεζα ισχύος τοίχος Νάτριο-ιόντες επαναφόρτισης μπαταρίες
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Powerwall |
51.2V 10Kwh 200ah Τείχος Ηλιακό Σύστημα Ενέργεια Νατρίου Powerwall 10kwh Νάτριο ιόντων μπαταρία Ηλιακό Σύστημα Ηλιακό Συστήματα Σπίτι μπαταρία αποθήκευσης
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Powerwall |
Powerwall 48V 10kwh μπαταρίες 51.2v 200ah Σπίτι Ηλιακή Ενέργεια Αποθήκευση μπαταρία ιόντων νατρίου
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ° C έως 60 ° C |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
| Όνομα προϊόντος: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Powerwall |
51.2V Battery Powerwall 10kwh Wall Power Supply Sodium Ion Battery 48V Pack 10 kw Sodium Ion Battery 48V
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ° C έως 60 ° C |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
| Όνομα προϊόντος: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Powerwall |
Το υβριδικό πλέγμα εξαρτήσεων 5000w ηλιακών συστημάτων SUNPOK σύνδεσε το ηλιακό σύστημα στεγών
| όνομα: | Πλήρες εγχώριο ηλιακό σύστημα |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πλαισίου: | PERC, μισό κύτταρο, διπρόσωπο, διπλός-γυαλί, όλος ο Μαύρος |
| Τύπος αναστροφέων: | Από-πλέγμα/υβριδικός αναστροφέας |
5000w 10000w 48V από συνδεδεμένο το πλέγμα υβριδικό ηλιακό σύστημα συστημάτων PV
| όνομα: | Πλήρες εγχώριο ηλιακό σύστημα |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πλαισίου: | Monocrystalline πυρίτιο |
| Τύπος αναστροφέων: | Από-πλέγμα/υβριδικός αναστροφέας |
υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων 230V 3kw 5kw για την αποθήκευση εγχώριας ενέργειας
| όνομα: | Πλήρες εγχώριο ηλιακό σύστημα |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πλαισίου: | PERC, μισό κύτταρο, διπρόσωπο, διπλός-γυαλί, όλος ο Μαύρος |
| Τύπος αναστροφέων: | Από-πλέγμα/υβριδικός αναστροφέας |

