Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ wind solar hybrid power system ] αγώνας 897 προϊόντα.
Επαναφορτιζόμενη βαθιά μπαταρία 12v 24v 200ah 300ah 400ah λίθιου κύκλων
| Τύπος μπαταριών: | LiFePo4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 50Ah/100Ah/200Ah/300Ah |
Βαθύς μακράς ζωής κύκλος 48v 200ah Lifepo4 μπαταρία 5kwh 10kwh 20kwh χαμηλής τάσης μπαταρία λιθίου για την αποθήκευση ενέργειας στο σπίτι
| Δυναμικότητα: | 200Ah |
|---|---|
| Χρόνος ζωής ((25°C): | 20 χρόνια |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0°C έως 45°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
51.2V Energy Storage Battery 8000 Cycle Life Wall Mounted Lifepo4 Lithuim Battery 48V 200ah 10kwh Lithium Battery
| Ικανότητα: | 200ah |
|---|---|
| Χρόνος ζωής (25 ° C): | 20 ετών |
| θερμοκρασία αποθήκευσης: | 0 ° C έως 45 ° C @60 +/- 25% σχετική υγρασία |
Η επαναφορτιζόμενη μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου εγχώριου λίθιου συσκευάζει 48 βολτ 200 Amp μπαταρία λίθιου ώρας
| Τύπος: | LifePO4 μπαταρία |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Όλοι σε ένα σύστημα μπαταριών ενεργειακής αποθήκευσης |
| Εξουσιοδότηση: | 10 έτη |
48v 51.2v 100ah 200ah όλοι σε έναν μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης ESS και αναστροφέα
| Όνομα προϊόντων: | Όλος--ένα σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 100Ah |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | Πάνω από 6000 κύκλοι |
Λιθιοϊονικές μπαταρίες νάτριοϊονικών 48V ενσωματωμένες στο έξυπνο BMS
| Ονομασία του προϊόντος: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Powerwall |
|---|---|
| προστασία: | Ενσωματωμένο έξυπνο BMS |
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση και προμήθεια ενέργειας |
Τείχος 30KWh Powerwall μπαταρία αποθήκευσης ενέργειας με 98% απόδοση
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Powerwall |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση και προμήθεια ενέργειας |
| Το ποσοστό απαλλαγής: | 1C |
Εύκολη εγκατάσταση Lifepo4 μπαταρία τοίχος 48v 200ah με κουτάκι Rs485 Port 9.6kwh 10.2kwh 15kwh
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
|---|---|
| Διαστάσεις (L×W×H): | 727*550*160mm |
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |
Apexium Catl Sodium Na Ion Βαθμός μπαταρίας A Eu US Stock Βαθμός A Catl Sodium Na Akku
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Powerwall |
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση και προμήθεια ενέργειας |
UN38.3 Τείχος Ιοντική μπαταρία νατρίου υψηλή ασφάλεια με διάρκεια ζωής 20 ετών
| Αποδοτικότητα δαπανών/απαλλαγής: | 98% |
|---|---|
| Ζωή: | 20 χρόνια |
| Περισσότερες παραμέτρους: | Επικοινωνήστε με τον πωλητή για οδηγίες και τιμή |

