Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ wind solar hybrid power system ] αγώνας 897 προϊόντα.
Η μπαταρία νατρίου 48V Η μπαταρία αποθήκευση ενέργειας 5Kwh 48V 200Ah 100Ah Lifepo4 Τείχος τοποθετημένη μπαταρία ιόντων νατρίου
| θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Powerwall |
48v 30ah 100ah Λιθιοϊονική μπαταρία 48v 5Kwh επαναφορτιζόμενη μπαταρία πολυμερούς ιόντων λιθίου
| Ονομασία: | Πλήρες εγχώριο ηλιακό σύστημα |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πάνελ: | PERC, μισό κύτταρο, διπρόσωπο, διπλός-γυαλί, όλος ο Μαύρος |
| Τύπος μετατροπέα: | Από-πλέγμα/υβριδικός αναστροφέας |
Μπαταρία ενεργειακών 12V 100Ah 150Ah 200Ah πηκτωμάτων Sunpok: Μακράς διαρκείας αξιοπιστία εμπειρίας
| Εμπορικό σήμα: | SUNPOK |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Βαθύ σφραγισμένο κύκλος πήκτωμα |
| Εφαρμογή: | Ηλιακό σύστημα, UPS, σύστημα συναγερμών, ιατρικά instrumehts, φωτισμός έκτακτης ανάγκης |
μπαταρία πηκτωμάτων 100Ah 150Ah 12V που μεγιστοποιεί τη δυνατότητα με την αποθήκευση υψηλής επίδοσης
| Εμπορικό σήμα: | SUNPOK |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Βαθύ σφραγισμένο κύκλος πήκτωμα |
| Εφαρμογή: | Ηλιακό σύστημα, UPS, σύστημα συναγερμών, ιατρικά instrumehts, φωτισμός έκτακτης ανάγκης |
Ιονικό λι ιονικό Lifepo4 μπαταριών λίθιου μεγάλης περιεκτικότητας DIY 500Ah 51.2V
| Τύπος: | Λι-ιονικός |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση ηλιακής ενέργειας |
| Ζωή κύκλων: | πάνω από 6000 φορές |
ιονική μπαταρία λίθιου 48V 120Ah 150Ah 200Ah 10kwh τιμή 48 βολτ
| Τύπος: | LiFePo4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση ηλιακής ενέργειας |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη years/10 |
Sunpok 12v 200ah 250ah πηκτωμάτων SLA αξιόπιστη απόδοση ικανότητας ανακύκλωσης μπαταριών βαθιά
| Εμπορικό σήμα: | SUNPOK |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Βαθύ σφραγισμένο κύκλος πήκτωμα |
| Εφαρμογή: | Ηλιακό σύστημα, UPS, σύστημα συναγερμών, ιατρικά instrumehts, φωτισμός έκτακτης ανάγκης |
Ηλεκτρικές μπαταρίες ιόντων λιθίου με Bms 48 Volt 200ah 10kwh Lifepo4 Powerwall Ηλεκτρική μπαταρία αποθήκευσης ενέργειας
| Τύπος μπαταρίας: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης |
| Ονομαστική τάση: | 48V / 52V |
Σπίτι Αποθήκευση ενέργειας Μπαταρίες ιόντων λιθίου 48V 200ah 280ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία Lifepo4 Cell
| Τύπος μπαταρίας: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης |
| Ονομαστική τάση: | 48V / 52V |
Sunpok 51.2V 200Ah Τείχος LiFePO4 μπαταρία 10.24kWh
| Δυναμικότητα: | 200Ah |
|---|---|
| Χρόνος ζωής ((25°C): | 20 χρόνια |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0°C έως 45°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |

