Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ wind solar hybrid power system ] αγώνας 897 προϊόντα.
Λιθιοϊονική μπαταρία εκτός δικτύου.
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
|---|---|
| Διαστάσεις (L×W×H): | 727*550*160mm |
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |
Η μπαταρία ιόντων νατρίου μεγάλης χωρητικότητας με μεγάλη διάρκεια κύκλου ζωής
| Η αναλογία φόρτισης: | 1C |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | Υψηλή |
| Το ποσοστό απαλλαγής: | 1C |
48V 200ah μπαταρία ιόντων νατρίου ασφαλή σταθερή αποθήκευση ενέργειας
| Η αναλογία φόρτισης: | 1C |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | Υψηλή |
| Το ποσοστό απαλλαγής: | 1C |
εμπορικές μπαταρίες ιόντων λιθίου 110v 220v 10kwh 20kwh 30kwh υψηλής τάσης
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
|---|---|
| Διαστάσεις (L×W×H): | 727*550*160mm |
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |
Υψηλής τάσης συνεχής ηλεκτρική μπαταρία ιόντων λιθίου 51.2v 400AH 20KWH Ενσωματωμένη μπαταρία αποθήκευσης ενέργειας οικιακής χρήσης
| Τύπος: | LiFePO4/Li-ιονικός |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
Έξυπνα Bms και Bluetooth 6500+ Βαθύ κύκλο 51.2v 200ah μπαταρία αποθήκευσης ενέργειας
| Δυναμικότητα: | 200Ah |
|---|---|
| Βάρος: | 88 κιλά |
| Τύπος: | Διαχωρισμός |
Αποτελεσματική μπαταρία ιόντων νατρίου SP-48100-BG-NA για αξιόπιστη αποθήκευση ενέργειας
| Αποδοτικότητα δαπανών/απαλλαγής: | 98% |
|---|---|
| Self-discharge ποσοστό: | 2% ανά μήνα |
| Τύπος μπαταρίας: | Ιονική μπαταρία νατρίου |
IP21 100A Υψηλής Ασφάλειας Μπαταρία Ιόντων Νατρίου Με -20°C έως 60°C Διαρκεια ζωής 20 ετών
| Τύπος συστήματος: | Εγκαταστάθηκαν στον τοίχο |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | Υψηλή |
| Περισσότερες παραμέτρους: | Επικοινωνήστε με τον πωλητή για οδηγίες και τιμή |
SP-48100-BG-NA μπαταρία ιόντων νατρίου ROHS με διάρκεια ζωής 20 ετών
| Δυνατότητα: | Υψηλή |
|---|---|
| BMS: | Ενσωματωμένος |
| Χρόνος επαναφορτίσεων: | ώρα 2 |
MSDS Ηλιακή μπαταρία ιόντων νατρίου ονομαστική τάση 48V 51.2V Προσαρμοσμένη
| Η αναλογία φόρτισης: | 1C |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | Υψηλή |
| Το ποσοστό απαλλαγής: | 1C |

