Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ wind solar hybrid power system ] αγώνας 897 προϊόντα.
Αποδοτική τεχνολογία μπαταρίας νατρίου με χρόνο επαναφόρτισης 2 ωρών
| Χρόνος επαναφορτίσεων: | ώρα 2 |
|---|---|
| BMS: | Ενσωματωμένος |
| Ζωή κύκλου: | 6000 κύκλοι |
48V/51.2V Προσαρμοσμένη ονομαστική τάση μπαταρία ιόντων νατρίου με πύλη επικοινωνίας CAN
| Αποδοτικότητα δαπανών/απαλλαγής: | 98% |
|---|---|
| Self-discharge ποσοστό: | 2% ανά μήνα |
| Τύπος μπαταρίας: | Ιονική μπαταρία νατρίου |
Ενσωματωμένη μπαταρία ιόντων νατρίου υψηλής χωρητικότητας RS232
| Αποδοτικότητα δαπανών/απαλλαγής: | 98% |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
| Ονομασία του προϊόντος: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Powerwall |
RS232 Powerwall Energy Storage Η μπαταρία ιόντων νατρίου με 6000 κύκλους
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Ασφάλεια: | Υψηλή |
| Ονομασία του προϊόντος: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Powerwall |
BMS 30KWh μπαταρία ιόντων νατρίου με γρήγορο χρόνο φόρτισης
| Ζωή: | 20 χρόνια |
|---|---|
| BMS: | Ενσωματωμένος |
| Ονομαστική τάση: | 48V/51.2V Προσαρμοσμένο |
Η μπαταρία ιόντων νατρίου υψηλής χωρητικότητας κατασκευασμένη σε έξυπνη εγκατάσταση τοίχου BMS
| Διάρκεια Ζωής: | 20 χρόνια |
|---|---|
| Η αναλογία χρέωσης: | 1C |
| Προστασία: | Ενσωματωμένο έξυπνο BMS |
Μεγάλης χωρητικότητας μπαταρία ιόντων νατρίου 48V Powerwall μπαταρία αποθήκευσης ενέργειας
| Ζωή: | 20 έτη |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Powerwall |
| Self-discharge ποσοστό: | 2% ανά μήνα |
Συσκευή μπαταρίας ιόντων λιθίου 51.2V 10KWh 20KWh για αποθήκευση ενέργειας στο σπίτι
| Τύπος μπαταρίας: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
Υψηλής τάσης Καλής ποιότητας στοιβαγμένες μπαταρίες όλα σε ένα μπαταρίες λιθίου Lifepo4
| Διάρκεια κύκλου ((+25°C 0.2C 100%DOD): | 6500 Κύκλος |
|---|---|
| Τερματικό: | Διπλό M8 |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0 °C ~ 30 °C |
Lifepo4 μπαταρία λιθίου 48v 20kw 10kwh στοιβαγμένη μονάδα αποθήκευση ενέργειας Akku
| Διάρκεια κύκλου ((+25°C 0.2C 100%DOD): | 6500 Κύκλος |
|---|---|
| Τερματικό: | Διπλό M8 |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0 °C ~ 30 °C |

