Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ all in one solar power system ] αγώνας 1311 προϊόντα.
48v 51.2v 100ah 200ah όλοι σε έναν μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης ESS και αναστροφέα
| Όνομα προϊόντων: | Όλος--ένα σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 100Ah |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | Πάνω από 6000 κύκλοι |
Η ιονική μπαταρία 100ah 200ah λίθιου συσσώρευσε όλες σε μια υβριδική μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης υψηλής τάσης συστημάτων ESS
| Όνομα προϊόντων: | Όλος--ένα σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 100Ah |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | Πάνω από 6000 κύκλοι |
εμπορευματοκιβώτιο ενεργειακής αποθήκευσης 500kwh 1mwh όλοι σε ένα σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης μπαταριών Ess Lifepo4
| Ονομασία προϊόντος: | Όλος--ένα σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 100Ah |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | Πάνω από 6000 κύκλοι |
VDE Max.Η τάση φόρτισης 48V Η μπαταρία ιόντων λιθίου IP21
| Πρότυπα μπαταριών λίθιου: | UL1642, IEC62619, UN38.3, MSDS, ROHS, CE-EMC |
|---|---|
| Χρόνος ζωής ((25°C): | 20 χρόνια |
| Max.charging τάση: | 58.4Vdc |
Μακροχρόνια UL1642 Standard 48V μπαταρία ιόντων λιθίου 20 χρόνια διάρκεια ζωής
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
|---|---|
| Τύποι ζωής ((80% DOD, 25°C): | 8000 κύκλοι |
| Χρόνος ζωής ((25°C): | 20 χρόνια |
Λιθιοϊονική μπαταρία εκτός δικτύου.
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
|---|---|
| Διαστάσεις (L×W×H): | 727*550*160mm |
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |
20Kwh μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου μπαταριών 280ah Lifepo4 λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
| Τύπος: | LiFePo4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση ενέργειας |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη years/10 |
Ιονική μπαταρία μπαταριών 100ah 400ah 200ah 120ah 100ah Lifepo4 λίθιου Bms 48v
| Τύπος: | LiFePO4/Li-ιονικός |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Ιόν λιθίου |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
ιονική Lifepo4 12v 48v 100ah 200ah λίθιου επαναφορτιζόμενη μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου μπαταριών μεγάλη
| Τύπος: | LiFePO4/Li-ιονικός |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Ιόν λιθίου |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
Υψηλή ασφάλεια Sunpok όλος--ένα σύστημα 10KWH 20KWH 50KWH μπαταριών & αναστροφέων
| Όνομα προϊόντων: | Όλοι σε ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 100Ah |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | Πάνω από 6000 κύκλοι |

