Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ all in one solar power system ] αγώνας 1311 προϊόντα.
εμπορικές μπαταρίες ιόντων λιθίου 110v 220v 10kwh 20kwh 30kwh υψηλής τάσης
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
|---|---|
| Διαστάσεις (L×W×H): | 727*550*160mm |
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |
Ηλεκτρικές μπαταρίες ιόντων λιθίου με Bms 48 Volt 200ah 10kwh Lifepo4 Powerwall Ηλεκτρική μπαταρία αποθήκευσης ενέργειας
| Τύπος μπαταρίας: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης |
| Ονομαστική τάση: | 48V / 52V |
Σπίτι Αποθήκευση ενέργειας Μπαταρίες ιόντων λιθίου 48V 200ah 280ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία Lifepo4 Cell
| Τύπος μπαταρίας: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης |
| Ονομαστική τάση: | 48V / 52V |
Έξυπνα Bms και Bluetooth 6500+ Βαθύ κύκλο 51.2v 200ah μπαταρία αποθήκευσης ενέργειας
| Δυναμικότητα: | 200Ah |
|---|---|
| Βάρος: | 88 κιλά |
| Τύπος: | Διαχωρισμός |
SUNPOK όλοι σε ένα ενσωματωμένο σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης ESS 51.2V 200Ah 5Kw
| Όνομα προϊόντων: | Όλος--ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 48V 100Ah 200Ah |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |
6000 κύκλοι 10.24KwH όλοι σε μια μπαταρία αναστροφέων ESS 48V Lifepo4
| Όνομα προϊόντων: | Όλος--ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 48V 100Ah 200Ah |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |
Μπαταρία λίθιου όλοι σε ένα σύστημα αποθήκευσης εγχώριας ενέργειας ESS 100Ah 200Ah
| Ονομασία του προϊόντος: | Όλος--ένα ESS |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 100ah 200ah |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |
Τοποθετημένη τοίχος μπαταρία μπαταριών 10kwh Lifepo4 λίθιου
| Τύπος: | LiFePo4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μπαταρία λίθιου για το σύστημα PV |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη years/10 |
Ιονική μπαταρία λίθιου μπαταριών 48v 200ah Lifepo4 φωσφορικού άλατος λίθιου μεγάλης περιεκτικότητας 2kwh 5kwh
| Τύπος: | LiFePO4/Li-ιονικός |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Ιόν λιθίου |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
Η ιονική μπαταρία 100ah 200ah λίθιου UN38.3 48v συσσώρευσε το σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης μπαταριών υψηλής τάσης
| Τύπος: | LiFePO4/Li-ιονικός |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Ιόν λιθίου |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |

