Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ all in one solar power system ] αγώνας 1311 προϊόντα.
Εύκολη εγκατάσταση Lifepo4 μπαταρία τοίχος 48v 200ah με κουτάκι Rs485 Port 9.6kwh 10.2kwh 15kwh
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
|---|---|
| Διαστάσεις (L×W×H): | 727*550*160mm |
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |
Μεγάλο 48v λίθιου σιδήρου πακέτο μπαταριών λίθιου μπαταριών επανακαταλογηστέο
| Τύπος: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ενεργειακή αποθήκευση |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
ιονική μπαταρία λίθιου πακέτων 60AH 80AH 200AH μπαταριών 48V Lifepo4
| Τύπος: | LifePO4 μπαταρία |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μπαταρία αποθήκευσης οικιακής ενέργειας |
| Εξουσιοδότηση: | 10 έτη |
Βαθύ κύκλων 48V σύστημα IP21 μπαταριών εγχώριας αποθήκευσης μπαταριών λίθιου ιονικό
| Τύπος: | LifePO4 μπαταρία |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης |
| Εξουσιοδότηση: | 10 έτη |
6000 τοποθετημένα τοίχος μακρά ζωή μπαταριών κύκλων Lifepo4 48v 100ah
| Τύπος: | LiFePo4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Wall-mounted προϊόν μπαταριών |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη years/10 |
Κατοικημένο 10 KW 5kwh πακέτο 51.2V 230ah 280ah 300ah μπαταριών λίθιου ιονικό
| Τύπος: | Lifepo4/Li-ιονικός |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μπαταρία αποθήκευσης ενέργειας στο σπίτι |
| Εξουσιοδότηση: | 10 έτη |
Κύκλοι cOem 6000 όλοι σε μια μπαταρία LiFePo4 συστημάτων αποθήκευσης εγχώριας ενέργειας ESS
| Όνομα προϊόντων: | Όλος--ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |
Αποτελεσματική μπαταρία ιόντων νατρίου SP-48100-BG-NA για αξιόπιστη αποθήκευση ενέργειας
| Αποδοτικότητα δαπανών/απαλλαγής: | 98% |
|---|---|
| Self-discharge ποσοστό: | 2% ανά μήνα |
| Τύπος μπαταρίας: | Ιονική μπαταρία νατρίου |
IP21 100A Υψηλής Ασφάλειας Μπαταρία Ιόντων Νατρίου Με -20°C έως 60°C Διαρκεια ζωής 20 ετών
| Τύπος συστήματος: | Εγκαταστάθηκαν στον τοίχο |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | Υψηλή |
| Περισσότερες παραμέτρους: | Επικοινωνήστε με τον πωλητή για οδηγίες και τιμή |
IP21 μπαταρία 10kwh 48V Lifepo4 λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
| Τύπος: | LiFePO4/Li-ιονικός |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση εγχώριας ενέργειας |
| Εγγύηση: | 10 έτη |

