Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ all in one solar power system ] αγώνας 1311 προϊόντα.
Αρχικές ιονικές μπαταρίες λίθιου Lf280k για την μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Diy 12v 48v 3.2v 280ah
| Τύπος: | LiFePO4/Li-ιονικός |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Ιόν λιθίου |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
Sunpok όλος--μια μπαταρία 5kva 6kva 8kva 10kva για το σπίτι όλοι σε ένα συσσωρευμένο σύστημα ESS
| Όνομα προϊόντων: | Όλοι σε ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 100Ah |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | Πάνω από 6000 κύκλοι |
Sunpok όλος--ένα ESS - οικονομική, ασφαλής, & κατάλληλη λειτουργούσα εμπειρία
| Όνομα προϊόντων: | Όλοι σε ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 48V 100Ah 200Ah |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |
Sunpok όλος--ένα ESS: Ασφαλές, αξιόπιστο & αθόρυβο σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης lifepo4 ESS
| Όνομα προϊόντων: | Όλος--ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 48V 100Ah 200Ah |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |
6000 κύκλοι όλοι σε ένα σύστημα SP-AIO 230V 48V 5Kw - 5 στην μπαταρία 20KWh
| Όνομα προϊόντων: | Όλοι σε ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |
48V 400Ah 100Ah όλοι σε μια μπαταρία συστημάτων 20kWh Lifepo4 ενεργειακής αποθήκευσης ESS
| Όνομα προϊόντων: | Όλοι σε ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 20 KWH |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |
Οι οδηγήσεις επιδεικνύουν όλες σε ένα ενσωματωμένο σύστημα αποθήκευσης εγχώριας ενέργειας ESS 48V 100Ah 200Ah Lifepo4 με την ιονική μπαταρία λίθιου
| Όνομα προϊόντων: | Όλοι σε ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 20 KWH |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |
6000 κύκλοι όλοι σε έναν μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης ESS 48V 51.2V 100AH 200ah και αναστροφέα
| Όνομα προϊόντων: | Όλοι σε ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |
SP-48100-BG-NA μπαταρία ιόντων νατρίου ROHS με διάρκεια ζωής 20 ετών
| Δυνατότητα: | Υψηλή |
|---|---|
| BMS: | Ενσωματωμένος |
| Χρόνος επαναφορτίσεων: | ώρα 2 |
12V 48V 100ah 200ah μπαταρία ιόντων λιθίου οικιακή μπαταρία ιόντων λιθίου
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
|---|---|
| Διαστάσεις (L×W×H): | 727*550*160mm |
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |

