Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ wind solar hybrid power system ] αγώνας 897 προϊόντα.
Κατοικημένο ενσωματωμένο ηλιακό σύστημα UN38.3 10kwh όλοι σε ένα έξυπνο σύστημα σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος
| Όνομα προϊόντων: | Όλος--ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 48V 100Ah 200Ah |
| Μάρκα: | sunpok energy |
Ιονικές Lifepo4 τοίχων δύναμης μπαταρίες 10kwh 20kwh 48v 16s 100ah 200ah λίθιου
| Τύπος: | LiFePO4/Li-ιονικός |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Ιόν λιθίου |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
Υψηλή ασφάλεια 48V υψηλής επίδοσης από το πλέγμα MPPT όλος--ένα ηλιακή εξάρτηση ηλιακών συστημάτων γεννητριών
| Όνομα προϊόντων: | Όλοι σε ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 100Ah |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | Πάνω από 6000 κύκλοι |
Συστήματα ηλιακής ενέργειας για οικιακή χρήση 10kwh 20kwh 30kwh
| Τύπος: | LiFePO4/Li-ιονικός |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
Συσσωρευτικές Ηλιακές μπαταρίες ιόντων λιθίου 48V 100Ah 200Ah 5Kwh Lifepo4 Ηλιακή μπαταρία αποθήκευσης ενέργειας για το σπίτι
| Type: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Warranty: | 5 years |
Ελαφρύ πακέτο 48 μπαταριών λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης ηλιακό εγχώριο σύστημα βολτ Lifepo4
| Τύπος: | Lifepo4/Li-ιονικός |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση ενέργειας |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
Μπαταρία λίθιου όλοι σε ένα σύστημα αποθήκευσης εγχώριας ενέργειας ESS 100Ah 200Ah
| Ονομασία του προϊόντος: | Όλος--ένα ESS |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας: | 100ah 200ah |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |
100Ah ιονική βαθιά μπαταρία κύκλων λίθιου 24 βολτ επαναφορτιζόμενη για ηλιακό
| Τύπος μπαταριών: | LiFePo4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 50Ah 100Ah 200Ah |
Lifepo4 πακέτων ηλιακή 48v 100ah 200ah λίθιου ιονική ενότητα μπαταριών μπαταριών λι-ιονική
| Μάρκα: | sunpok energy |
|---|---|
| Τύπος: | lifepo4 μπαταρία |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
SUNPOK 10kw 15kw 20kw Μπαταρία ιόντων λιθίου 192v 380v Για σύστημα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας
| Ονομασία προϊόντος: | Όλοι σε ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |

