Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ wind solar hybrid power system ] αγώνας 897 προϊόντα.
COem όλοι σε ένα ESS ηλιακό μπαταριών συστημάτων 5kW 10kWh LiFePO4 σύστημα αποθήκευσης μπαταριών δύναμης ηλιακό
| Όνομα προϊόντων: | Όλοι σε ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |
Το LCD επιδεικνύει όλα σε ένα ESS ηλιακό μπαταριών συστημάτων 5kW 10.24kWh LiFePO4 σύστημα αποθήκευσης μπαταριών δύναμης ηλιακό
| Όνομα προϊόντων: | Όλοι σε ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |
Sunpok όλοι σε μια ενσωματωμένη 48V Lifepo4 μπαταρία ESS και τον ηλιακό αναστροφέα
| Όνομα προϊόντων: | Όλος--ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 48V 100Ah 200Ah |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |
Επανακαταλογηστέα 48V υψηλή Powerli επικοινωνία μπαταριών RS485 φωσφορικού άλατος σιδήρου SUNPOK
| Τύπος: | lifepo4 μπαταρία |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ενσωματωμένη μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης |
| Εξουσιοδότηση: | 10 έτη |
Φορητός βαθύς σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος πακέτων μπαταριών κύκλων SUNPOK LiFePo4 12V 24V 100ah
| Τύπος μπαταριών: | LiFePo4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 100Ah 150Ah 200Ah |
Λίθιο ιονικό όλοι σε ένα σύστημα αποθήκευσης μπαταριών συστημάτων 5kW 10kWh LiFePO4 ηλιακής ενέργειας ESS
| Όνομα προϊόντων: | Όλοι σε ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 20 KWH |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |
SUNPOK όλοι σε ένα ενσωματωμένο σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης ESS 51.2V 200Ah 5Kw
| Όνομα προϊόντων: | Όλος--ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 48V 100Ah 200Ah |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |
6000 κύκλοι όλοι σε ένα σύστημα SP-AIO 230V 48V 5Kw - 5 στην μπαταρία 20KWh
| Όνομα προϊόντων: | Όλοι σε ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |
Οι οδηγήσεις επιδεικνύουν όλες σε ένα ενσωματωμένο σύστημα αποθήκευσης εγχώριας ενέργειας ESS 48V 100Ah 200Ah Lifepo4 με την ιονική μπαταρία λίθιου
| Όνομα προϊόντων: | Όλοι σε ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 20 KWH |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |
48V 200Ah 10kWh Lifepo4 Ηλιακή μπαταρία για τοίχο Ηλιακή μπαταρία για το σπίτι Αποθήκευση ενέργειας 20kWh Μπαταρίες ιόντων λιθίου
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
|---|---|
| Διαστάσεις (L×W×H): | 727*550*160mm |
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |

