Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ wind solar hybrid power system ] αγώνας 897 προϊόντα.
Οι οδηγήσεις επιδεικνύουν όλες σε ένα ενσωματωμένο σύστημα αποθήκευσης εγχώριας ενέργειας ESS 48V 100Ah 200Ah Lifepo4 με την ιονική μπαταρία λίθιου
| Όνομα προϊόντων: | Όλοι σε ένα ESS |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 20 KWH |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | 6000 κύκλοι |
48V/51.2V μπαταρία νατρίου με μεγάλη χωρητικότητα για εφαρμογές ενέργειας
| Ζωή κύκλου: | 6000 κύκλοι |
|---|---|
| Χρόνος επαναφορτίσεων: | ώρα 2 |
| Self-discharge ποσοστό: | 2% ανά μήνα |
Υβριδικό σύστημα ηλιακής ενέργειας εκτός δικτύου μπαταρία αποθήκευση 5kw πλήρης για το σπίτι
| Όνομα προϊόντων: | 230V 5Kw 48V από τον αναστροφέα πλέγματος |
|---|---|
| Εκτιμημένη δύναμη: | 10KW |
| Κυματοειδές παραγωγής: | Κύμα ημιτόνου της Prue |
Έξυπνο BMS LiFePO4 10kwh 48V 100Ah 200Ah 300Ah Ηλιακό Λιθιοϊονικό Διακομιστή Λιθιοϊονικού Ηλιακού Ηλιακού Συστήματος
| Εγγύηση: | 10 χρόνια |
|---|---|
| Παράλληλη σύνδεση: | Μέχρι 25 μονάδες |
| Υλικά θήκης: | ΣΕΠΚ |
48V 51.2V 100Ah 200Ah LiFePO4 5kWh 10kWh Ηλιακή μπαταρία 5kW 10kW
| Εγγύηση: | 10 χρόνια |
|---|---|
| Παράλληλη σύνδεση: | Μέχρι 25 μονάδες |
| Υλικά θήκης: | ΣΕΠΚ |
Αποθήκευση ενέργειας Συσσωρευτής ιόντων νατρίου Νάτριο - ιόντων - Akku Fur Φωτοβολταϊκή ισχύς από 5 έως 30 KWh
| Ονομαστική τάση: | 48V/51.2V Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Powerwall |
| Περισσότερες παραμέτρους: | Επικοινωνήστε με τον πωλητή για οδηγίες και τιμή |
τυποποιημένος τριφασικός υβριδικός ηλιακός αναστροφέας sg04lp3-ΕΕ 8kw 10kw 12kw
| Όνομα προϊόντων: | 230V 5Kw 48V από τον αναστροφέα πλέγματος |
|---|---|
| Εκτιμημένη δύναμη: | 5KW |
| Κυματοειδές παραγωγής: | Κύμα ημιτόνου της Prue |
σε ένα βιομηχανικό σχέδιο 10kWh 20kWh ESS με σύστημα αποθήκευσης μετατροπέα 8KW
| Δυνατότητα ισχύος: | 20KW |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | ESS |
| Τύπος πλέγματος: | Ηλιακό σύστημα εκτός δικτύου |
48V 51.2V Ρακ-εγκαταστημένη μπαταρία ιόντων λιθίου 5kWh 10kWh Συστήματα αποθήκευσης ενέργειας για το σπίτι 48V Ηλιακή μπαταρία LiFePO4
| Εγγύηση: | 10 χρόνια |
|---|---|
| Παράλληλη σύνδεση: | Μέχρι 25 μονάδες |
| Υλικά θήκης: | ΣΕΠΚ |
Μπαταρία φωσφορικού σιδήρου λιθίου τύπου Rack 48v 100ah 200ah 300ah 5kwh 10kwh 15kwh Lifepo4 για ηλιακό σύστημα
| Εγγύηση: | 10 χρόνια |
|---|---|
| Παράλληλη σύνδεση: | Μέχρι 25 μονάδες |
| Υλικά θήκης: | ΣΕΠΚ |

