Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ wind solar hybrid power system ] αγώνας 897 προϊόντα.
Λιθιοϊονική μπαταρία Ηλιακή μπαταρία Αποθήκευση ενέργειας 51.2V 100Ah 5Kwh 10Kwh 48V 200Ah Τείχος LiFePO4 Ηλιακή μπαταρία
| Capacity: | 200Ah |
|---|---|
| Life time(25°C): | 20 Years |
| Storage temperature: | 0°C To 45°C @60+/-25% Relative Humidity |
Μπαταρίες Λιθίου Ηλιακού Τοίχου Powerwall 48V 200Ah 10kWh Lifepo4 για Ηλιακούς Συλλέκτες
| Δυναμικότητα: | 200Ah |
|---|---|
| Χρόνος ζωής ((25°C): | 20 χρόνια |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0°C έως 45°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
Sunpok όλος--μια μπαταρία με τον αναστροφέα 48V από το πλέγμα MPPT όλος--ένα ηλιακή εξάρτηση ηλιακών συστημάτων γεννητριών
| Όνομα προϊόντων: | Όλος--ένα σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 100Ah |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | Πάνω από 6000 κύκλοι |
Powerwall Lifepo4 μπαταρία 51.2V μπαταρία ιόντων λιθίου 9.5kwh 10kwh Power Wall 48V 200Ah
| Δυνατότητα: | 200Ah |
|---|---|
| Χρόνος ζωής ((25°C): | 20 χρόνια |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0°C έως 45°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
48V 48 Volt 5Kwh 10Kwh 100Ah 200Ah Λυθίου μπαταρία 51.2V 200Ah 10Kwh Lifepo4 Power Wall
| Δυναμικότητα: | 200Ah |
|---|---|
| Χρόνος ζωής ((25°C): | 20 χρόνια |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0°C έως 45°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
Η μπαταρία Lifepo4 48V 51.2V 10KWH Η μπαταρία λιθίου 48V 200ah Η μπαταρία ιόντων λιθίου Solaire για ηλιακό σύστημα
| Δυναμικότητα: | 200Ah |
|---|---|
| Χρόνος ζωής ((25°C): | 20 χρόνια |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0°C έως 45°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
Home Lifepo4 Ηλιακή μπαταρία αποθήκευσης ενέργειας 200Ah 48V 10kWh Power Wall Λιθιοϊονική μπαταρία Lifepo4
| Δυναμικότητα: | 200Ah |
|---|---|
| Χρόνος ζωής ((25°C): | 20 χρόνια |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0°C έως 45°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
Powerwall 10kWh 51.2v 200ah Μπαταρίες ιόντων λιθίου BMS 48v 200ah Μπαταρία ηλιακής ενέργειας
| Δυναμικότητα: | 200Ah |
|---|---|
| Χρόνος ζωής ((25°C): | 20 χρόνια |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0°C έως 45°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
εμπορευματοκιβώτιο ενεργειακής αποθήκευσης 500kwh 1mwh όλοι σε ένα σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης μπαταριών Ess Lifepo4
| Ονομασία προϊόντος: | Όλος--ένα σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 100Ah |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | Πάνω από 6000 κύκλοι |
Ηλιακός τοίχος 48v 50ah 100ah 150ah 200ah Ενέργεια Αποθήκευση Powerwall 5kw 10kw Lifepo4 μπαταρία ιόντων λιθίου
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
|---|---|
| Διαστάσεις (L×W×H): | 727*550*160mm |
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόντα λιθίου |

