Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ wind solar hybrid power system ] αγώνας 897 προϊόντα.
48V 100ah 200ah 5kwh 10kwh Νάτριο-ιόνιο Νάτριο-ιόνιο μπαταρία Νάτριο-ιόνιο μπαταρία Power Wall για ESS
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Powerwall |
48V τοιχώδης μπαταρία ιόντων νατρίου 100ah 150ah 200ah 5kwh 10kwh 20kwh Συστήματα αποθήκευσης
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Product Name: | Powerwall Energy Storage Battery |
51.2V 48V 100AH 200AH 10KWH 5KWH Ηλεκτρικό τοίχος Λίθιο Σιδήρου Lifepo4 μπαταρία για το σπίτι
| Τύπος μπαταρίας: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Οικιακές συσκευές, συστήματα ηλεκτρικής ενέργειας,UPS, συστήματα ηλιακής ενέργειας |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
αποθήκευση ηλιακής ενέργειας μπαταριών πηκτωμάτων 50Ah 100Ah 150Ah 12V με Sunpok
| Εμπορικό σήμα: | SUNPOK |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Βαθύ σφραγισμένο κύκλος πήκτωμα |
| Εφαρμογή: | Ηλιακό σύστημα, UPS, σύστημα συναγερμών, ιατρικά instrumehts, φωτισμός έκτακτης ανάγκης |
μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης 5kw 10kw 20kw 5kwh από το σύστημα ηλιακής ενέργειας πλέγματος
| όνομα: | Πλήρες ηλιακό σύστημα από-πλέγματος |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πλαισίου: | PERC, μισό κύτταρο, διπρόσωπο, όλος ο Μαύρος |
| Τύπος αναστροφέων: | Από-πλέγμα ή υβριδικός αναστροφέας |
Ηλιακή μπαταρία λιθίου 48v Mppt
| Τύπος μπαταρίας: | Μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μπαταρία αποθήκευσης ενέργειας |
| Εγγύηση: | 5 χρόνια |
Ηλιακή μπαταρία Λιθίου 48V 200AH 300AH 400AH Ηλιακό σύστημα Συσκευές μπαταριών
| Τύπος μπαταρίας: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης |
| Ονομαστική τάση: | 48V / 52V |
Ηλιακή βαθιά κύκλων πηκτωμάτων μολύβδου όξινη μπαταρία αποθήκευσης μπαταριών 12v 200ah 250ah ηλιακή
| Εμπορικό σήμα: | SUNPOK |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Βαθύ σφραγισμένο κύκλος πήκτωμα |
| Εφαρμογή: | Ηλιακό σύστημα, UPS, σύστημα συναγερμών, ιατρικά instrumehts, φωτισμός έκτακτης ανάγκης |
Άσπρη ιονική μπαταρία λίθιου 48V για το ηλιακό σύστημα σπιτιών ηλιακών συστημάτων 200ah 100ah 300ah
| Τύπος: | Λι-ιονικός |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση ηλιακής ενέργειας |
| Ζωή κύκλων: | πάνω από 6000 φορές |
Συσκευή μπαταρίας ιόντων λιθίου 10kw 15kw 20kw Ηλιακό σύστημα / Ev / Rv Μπαταρία ιόντων λιθίου
| Τύπος μπαταρίας: | Lifepo4/μπαταρία λίθιου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ηλιακό σύστημα, σύστημα UPS, σταθμός παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ονομαστική τάση: | 48V / 52V |

