Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ wind solar hybrid power system ] αγώνας 897 προϊόντα.
Subpok επαναφορτιζόμενη βαθιά κύκλων ηλιακή πηκτωμάτων μπαταρία πηκτωμάτων κύκλων μπαταριών 12v 250ah 200ah 100ah βαθιά
| Εμπορικό σήμα: | SUNPOK |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Βαθύ σφραγισμένο κύκλος πήκτωμα |
| Εφαρμογή: | Ηλιακό σύστημα, UPS, σύστημα συναγερμών, ιατρικά instrumehts, φωτισμός έκτακτης ανάγκης |
Η ιονική μπαταρία 100ah 200ah λίθιου συσσώρευσε όλες σε μια υβριδική μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης υψηλής τάσης συστημάτων ESS
| Όνομα προϊόντων: | Όλος--ένα σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 100Ah |
| Ζωή κύκλων μπαταριών: | Πάνω από 6000 κύκλοι |
Ηλιακές μπαταρίες νάτρίου 48v 200ah 300ah 10 Kw 15kwh Na Ion
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Powerwall |
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση και προμήθεια ενέργειας |
15kwh 20kwh Συσκευή μπαταριών φωσφορικών ιόντων λιθίου για το ηλιακό σύστημα
| Τύπος μπαταρίας: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ηλιακό σύστημα, σύστημα UPS, σταθμός παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ονομαστική τάση: | 48V / 52V |
10kw 15 Kwh Λιθιοϊονική μπαταρία 48v 100ah 200ah Για ηλιακό σύστημα
| Τύπος μπαταρίας: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ηλιακό σύστημα, σύστημα UPS, σταθμός παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ονομαστική τάση: | 48V / 52V |
Οικιακή Ισχύς 48V 200Ah Μπαταρία Ιόντων Λιθίου 10Kwh LiFePo4 Μπαταρίες Έξυπνο BMS Ηλιακό Σύστημα 51.2V 200Ah Μπαταρία Αποθήκευσης Ενέργειας
| Δυνατότητα: | 200Ah |
|---|---|
| Χρόνος ζωής ((25°C): | 20 χρόνια |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0°C έως 45°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
Παρασκευαστής Προμήθεια 51.2V 200Ah 10kwh Lifepo4 μπαταρία λιθίου για ηλιακό σύστημα ενέργειας Συστήματα αποθήκευσης ενέργειας στο σπίτι
| Δυναμικότητα: | 200Ah |
|---|---|
| Χρόνος ζωής ((25°C): | 20 χρόνια |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0°C έως 45°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
10Kwh Powerwall 51.2V 200Ah Wall Mounted Lithium Battery 48V Lifepo4 Powerwall Σπίτι Αποθήκευση Ενέργειας Ηλιακή μπαταρία
| Δυναμικότητα: | 200Ah |
|---|---|
| Χρόνος ζωής ((25°C): | 20 χρόνια |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0°C έως 45°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
48V 200Ah 100Ah Ηλιακό Λιθιο LiFePO4 μπαταρία 10kwh 5kwh 48V LiFePO4 Ηλιακή μπαταρία αποθήκευσης ενέργειας για το σπίτι
| Δυναμικότητα: | 200Ah |
|---|---|
| Χρόνος ζωής ((25°C): | 20 χρόνια |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0°C έως 45°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
Βαθύς κύκλος 18 έξοχων μακράς διαρκείας πηκτωμάτων ηλεκτρολυτών μπαταριών ηλιακών έτη μπαταριών 2v 3000ah πηκτωμάτων
| Εμπορικό σήμα: | SUNPOK |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Βαθύ σφραγισμένο κύκλος πήκτωμα |
| Εφαρμογή: | Ηλιακό σύστημα, UPS, σύστημα συναγερμών, ιατρικά instrumehts, φωτισμός έκτακτης ανάγκης |

