Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ wind solar hybrid power system ] αγώνας 897 προϊόντα.
5-30 KWh Περιοχή ισχύος εξόδου Συσσωρευτής ιόντων νατρίου 1C Αριθμός εκφόρτισης 98% Απόδοση εκφόρτισης
| Τύπος μπαταρίας: | Ιονική μπαταρία νατρίου |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
| Χρόνος επαναφόρτισης: | ώρα 2 |
Ηλιακή μπαταρία αποθήκευσης ενέργειας ιόντων λιθίου
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C @60+/-25% Σχετική υγρασία |
|---|---|
| Διαστάσεις (L×W×H): | 727*550*160mm |
| Τύπος μπαταρίας: | Ιόν λιθίου |
Πυροσβεστική μπαταρία υψηλής τάσης 5kwh/10kwh/20kwh Ess Τύπος διαχωρισμού με σύστημα εκτός δικτύου
| Διάρκεια κύκλου ((+25°C 0.2C 100%DOD): | 6500 Κύκλος |
|---|---|
| Τερματικό: | Διπλό M8 |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | 0 °C ~ 30 °C |
Η μπαταρία ιόντων νατρίου Sunpok 98% Η απόδοση φόρτισης / εκφόρτισης 5-30 KWh Πεδίο ισχύος εξόδου
| Χρόνος επαναφορτίσεων: | ώρα 2 |
|---|---|
| Self-discharge ποσοστό: | 2% ανά μήνα |
| Ασφάλεια: | Υψηλή |
Επανακαταλογηστέα συμβατότητα μπαταριών φωσφορικού άλατος μπαταριών λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης 100A 48V
| Τύπος: | LiFePO4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση ηλιακής ενέργειας/ηλιακό υβριδικό σύστημα αέρα |
| Εγγύηση: | 5 έτη years/10 |
48V πράσινες μπαταρίες λίθιου Lifepo4 ενεργειακών μπαταριών για την αποθήκευση εγχώριας ενέργειας
| Τύπος: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση ηλιακής ενέργειας/ηλιακό υβριδικό σύστημα αέρα |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη years/10 |
Προσαρμοσμένη χονδρική μπαταρία λιθίου για το σπίτι 48V 100ah 200AH 300AH Lifepo4
| Τύπος μπαταρίας: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου, LiFePO4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συστήματα ηλεκτρικής ενέργειας ηλιακής ενέργειας |
| Τύπος: | Διαχωρισμός |
OEM μπαταρία ιόντων λιθίου 48v 100ah 200ah 300ah 10kwh 20kwh
| Τύπος: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση ηλιακής ενέργειας/ηλιακό υβριδικό σύστημα αέρα |
| εγγύηση: | 5 χρόνια/12 χρόνια |
Lifepo4 48v 50ah Αποθήκευση ενέργειας Μπαταρίες λιθίου 100ah
| Τύπος: | Li-Ion, LiFePO4, lifepo4/λιθίου μπαταρία/λιθίου μπαταρία, Li-πολυμερές, Lifepo4 λιθίου μπαταρία |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συστήματα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας/ηλιακό υβριδικό σύστημα άνεσης |
| Εγγύηση: | 5 χρόνια/12 χρόνια |
Λιθιοϊονικές μπαταρίες 48v 100ah 200ah 300ah 400ah Bms Λιθιοϊονικές μπαταρίες
| Τύπος μπαταρίας: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου, LiFePO4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συστήματα ηλεκτρικής ενέργειας ηλιακής ενέργειας |
| Ονομαστική τάση: | 48V / 52V |

