Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ wind solar hybrid power system ] αγώνας 897 προϊόντα.
100ah 200ah 250ah βαθιά μπαταρία κύκλων λίθιου 12 βολτ για κατοικημένος και εμπορικός
| Εφαρμογή: | Εργαλεία δύναμης, κάρρα γκολφ, σύστημα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Βαθύ σφραγισμένο κύκλος πήκτωμα |
| Πιστοποίηση: | MSDS UN38.3 |
Λιθιοϊονικές μπαταρίες 48v 100ah 200ah 300ah 5kw 10kw Bms
| Τύπος μπαταρίας: | LiFeP04 |
|---|---|
| Πεδίο ισχύος εξόδου: | 5 έως 20 kWh |
| Τύπος συστήματος: | Εγκαταστάθηκαν στον τοίχο |
48V επαναφορτιζόμενη 48v 200ah λίθιου ιονική μπαταρία λίθιου πολυμερών μπαταριών
| Τύπος: | LiFePo4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ηλιακό σύστημα αποθήκευσης μπαταριών |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη years/10 |
Μακράς διαρκείας μπαταρία μπαταριών 300ah 280ah Lifepo4 λίθιου αποθήκευσης χρονικής ενέργειας
| Τύπος: | Lifepo4/Li-ιονικός |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εγχώριες συσκευές, συστήματα ηλεκτρικής δύναμης, συστήματα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας |
| Εξουσιοδότηση: | 10 έτη |
Τα επανακαταλογηστέα κύτταρα σιδήρου φωσφορικού άλατος βαθμολογούν τις ιονικές μπαταρίες ενός 200ah 400ah Lifepo4 λίθιου
| Εφαρμογή: | Εγχώριες συσκευές, ΒΑΡΚΕΣ, κάρρα γκολφ, συστήματα ηλεκτρικής δύναμης, συστήματα αποθήκευσης ηλιακής |
|---|---|
| Τύπος: | lifepo4 μπαταρία |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
AGM βαθιά κύκλων μπαταρία κύκλων μπαταριών 12v 24v 50ah 100ah 150ah 200ah LiFePO4 βαθιά
| Τύπος μπαταριών: | LiFePo4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 100Ah/200Ah/300Ah |
βαθιά μπαταρία κύκλων φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου μπαταριών 12v 48v 20ah Lifepo4
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 100ah/200ah/300ah |
12v 20ah 12v 200ah ιονική μπαταρία UN38.3 Lifepo4 λίθιου 48 βολτ
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 100ah/200ah/300ah |
Lifepo4 η μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου συσκευάζει την ιονική μπαταρία λίθιου υψηλής ικανότητας που σφραγίζεται
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 100ah/200ah/300ah |
300Ah 12v βαθιά κύκλων πηκτωμάτων όξινη μπαταρία μολύβδου μπαταριών σφραγισμένη Lifepo4
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 100ah/200ah/300ah |

