Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ wind solar hybrid power system ] αγώνας 897 προϊόντα.
20kwh Οικιακή Ενεργειακή Αποθήκευση Ηλιακής Ενέργειας 48V 51.2V Μπαταρία Ιόντων Λιθίου 400ah LiFePO4
| Τύπος μπαταρίας: | LiFeP04 |
|---|---|
| Πεδίο ισχύος εξόδου: | 5 έως 20 kWh |
| Τύπος συστήματος: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο |
Συστήματα αποθήκευσης ενέργειας Λιθίου 48V 100Ah 150Ah 200Ah 250Ah 300Ah
| Τύπος: | Λιθιοειδής, LiFePO4, lifepo4/μπαταρία λιθίου/μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποθήκευση ηλιακής ενέργειας/ηλιακό υβριδικό σύστημα αέρα |
| εγγύηση: | 5 χρόνια/12 χρόνια |
51.2v 50kW 30kW 15kW 6kW μπαταρίες ιόντων λιθίου 48v 120ah 400ah ηλιακή μπαταρία
| Τύπος μπαταρίας: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συστήματα ηλεκτρικής ενέργειας ηλιακής ενέργειας |
| Ονομαστική τάση: | 48V / 52V |
51.2v 300ah 200ah Τοίχος Ηλιακό Σύστημα Lifepo4 Ενέργεια μπαταρίες Ηλιακή
| Τύπος μπαταρίας: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συστήματα ηλεκτρικής ενέργειας ηλιακής ενέργειας |
| Ονομαστική τάση: | 48V / 52V |
Κατασκευαστής Μπαταρίες Αποθήκευσης Ενέργειας Σπιτιού Λιθίου 20Kw 20Kwh Lifepo4 Μπαταρία 48V 51.2V 400Ah Solar
| Τύπος μπαταρίας: | LiFeP04 |
|---|---|
| Πεδίο ισχύος εξόδου: | 5 έως 20 kWh |
| Τύπος συστήματος: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο |
Βερτικάλιος τύπος μπαταρία λιθίου 20KWH 51.2V 400Ah Home Lifepo4 μπαταρία πακέτο Ηλιακή ενέργεια αποθήκευση μπαταρία για το σπίτι
| Τύπος μπαταρίας: | LiFeP04 |
|---|---|
| Πεδίο ισχύος εξόδου: | 5 έως 20 kWh |
| Τύπος συστήματος: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο |
LiFePO4 Συσκευή Μπαταρίας Αποθήκευσης Ενέργειας Τοποθετημένη σε Τροχό 15kWh 16kWh LiFePO4 Μπαταρία Λιθίου Παροχή Ενέργειας για το Σπίτι 51.2V 314Ah
| Τύπος μπαταρίας: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου, LiFePO4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συστήματα ηλεκτρικής ενέργειας ηλιακής ενέργειας |
| Τύπος: | Διαχωρισμός |
Συσκευή LiFePO4 Βαθμού Α 48V 51.2V 280Ah 300Ah Μπαταρία Αποθήκευσης Ενέργειας 15kWh Μπαταρία ιόντων λιθίου Παροχή Ενέργειας για το Σπίτι
| Τύπος μπαταρίας: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου, LiFePO4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συστήματα ηλεκτρικής ενέργειας ηλιακής ενέργειας |
| Τύπος: | Διαχωρισμός |
200ah 48v Σύστημα 20kw Με 10 Kwh μπαταρίες λιθίου
| Τύπος μπαταρίας: | LiFeP04 |
|---|---|
| Πεδίο ισχύος εξόδου: | 5 έως 20 kWh |
| Τύπος συστήματος: | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο |
Καλύτερες μπαταρίες για ένα ηλιακό σύστημα Sunpok 48v 200ah 300ah Βαθύ κύκλο μπαταρίες ιόντων λιθίου
| Τύπος μπαταρίας: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου, LiFePO4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συστήματα ηλεκτρικής ενέργειας ηλιακής ενέργειας |
| Ονομαστική τάση: | 48V / 52V |

