Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ wind solar hybrid power system ] αγώνας 897 προϊόντα.
Οικιακό έξυπνο κιτ 5Kw 10Kw 15Kw 20kw Δύναμη Ηλιακή ενέργεια στο δίκτυο Ηλιακά συστήματα Lifepo4 μπαταρία εκτός δικτύου μπαταρία Ηλιακό σύστημα
| Type: | Solar System Kit |
|---|---|
| Solar Panel Type: | Monocrystalline Silicon, Polycrystalline Silicon |
| Mounting Type: | Ground Mounting, Roof Mounting, Carport Mounting, BIPV Mounting |
Τριφασικό σύστημα ηλιακών πάνελ 50Kw με ελεγκτή MPPT, πλήρες κιτ 6Kw 8Kw 10Kw 12Kw
| Τύπος: | Εξάρτηση ηλιακών συστημάτων |
|---|---|
| Τύπος ηλιακού πάνελ: | Μονοκρυσταλλικό πυρίτιο, πολυκρυσταλλικό πυρίτιο |
| Τύπος στερέωσης: | Επίγειο μοντάρισμα, μοντάρισμα στεγών, μοντάρισμα Carport, μοντάρισμα BIPV |
Συστήματα αποθήκευσης στο σπίτι 5kw 10kw 15kw
| Τύπος μπαταρίας: | LiFeP04 |
|---|---|
| Πεδίο ισχύος εξόδου: | 5 έως 20 kWh |
| Τύπος συστήματος: | Εγκαταστάθηκαν στον τοίχο |
Ηλιακό στρώμα 400 Ah 20kwh LFP Λιθιοϊονικές φωσφορικές μπαταρίες Lifepo4 48V 51.2V 400Ah Δύναμη Σπίτι Αποθήκευση ενέργειας
| Battery Type: | LiFeP04 |
|---|---|
| Output Power Range: | 5~20 kWh |
| System Type: | Wall-mounted |
48v πακέτο 5kwh 10kwh 100ah 200ah μπαταριών Lifepo4 λίθιου για το ηλιακό σύστημα
| Τύπος: | LiFePo4 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ηλιακό σύστημα μπαταριών αποθήκευσης |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη years/10 |
Ηλιακή ενέργεια
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Powerwall |
| Εφαρμογή: | Ηλιακά συστήματα |
10kw 15kw 20kwh Συσκευή μπαταρίας λιθίου για το σπίτι 48V 400ah Ηλιακό σύστημα 20kwh 48V Lifepo4 μπαταρία ιόντων λιθίου για ηλιακό πάνελ 51.2V
| Battery Type: | LiFeP04 |
|---|---|
| Output Power Range: | 5~20 kWh |
| System Type: | Wall-mounted |
βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων 100Ah 25.6V για τα ηλιακά Prismatic κύτταρα Lifepo4
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 100ah/200ah/300ah |
αποθήκευση οικιακής ενέργειας ηλιακών συστημάτων μπαταριών 48v 50ah 100ah 200ah 300ah Lifepo4
| Ύφος μπαταριών: | Επιτοίχια μπαταρία |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Lifepo4/ιονική μπαταρία λίθιου |
| Εγγύηση: | 12 έτη |
ενεργειακή ισχύς μπαταρία βαθύ κύκλου 12V 100Ah 120Ah 150Ah 200Ah 250Ah Βαθύς κύκλος
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 100ah/200ah/300ah |

