Όλα τα Προϊόντα
-
Μπαταρία λίθιου ενεργειακής αποθήκευσης
-
48V ιονική μπαταρία λίθιου
-
Φορητός Ηλεκτρικός Σταθμός Λιθίου
-
Όλοι σε ένα ESS
-
Ολοκληρώστε από το ηλιακό σύστημα πλέγματος
-
Ιονική μπαταρία νατρίου
-
Υβριδική εξάρτηση ηλιακών συστημάτων
-
από τον αναστροφέα πλέγματος
-
Βαθιά μπαταρία λίθιου κύκλων
-
12V μπαταρία πηκτωμάτων
-
Μονο επιτροπές PV
-
Ανδρέας ΑντόνιοΠολύ συνιστώ τον προμηθευτή του προϊόντος πολύ ευαίσθητος. -
ΔαβίδΤέλειο προϊόν και υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, ευχαριστώ την ομάδα SUNPOK. -
Μάριο ΧάρερΕυχαριστούμε Rainbow, η υποστήριξή σου είναι πάνω από 100%. Αγοράζω μόνο από το Sunpok πλέον. -
Στάνλεϊ ΟυκαόχαΟ Σουνπόκ είναι ο καλύτερος πωλητής που γνώρισα ποτέ, πολύ ευγενικός, και πάντα έτοιμος να προσφέρει βοήθεια ανά πάσα στιγμή. -
Ντέιν Τόμαςπολύ χρήσιμο και υποστηρικτικό. Η πρώτη μου επιλογή για οποιαδήποτε συναφή προϊόντα -
Τζέιμς ΛαμπράιτΥψηλή υπηρεσία, υψηλή εταιρία!
λέξεις-κλειδιά [ wind solar hybrid power system ] αγώνας 897 προϊόντα.
Lifepo4 12V 100Ah 200Ah 230Ah 280Ah 300Ah 460Ah Λιθίου 12V Lifepo4 Battery Solar Energy Storage Πακέτο μπαταριών
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 100ah/200ah/300ah |
ιονικές πακέτο μπαταριών λίθιου 100ah 200ah και τράπεζα δύναμης λίθιου φορτιστών 12v Bms
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 100ah/200ah/300ah |
Ιονική τράπεζα πολυμερούς δύναμης Bms 48v 50ah 100ah 150ah ζωής κύκλων μπαταριών λίθιου ODM
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 12.8V/25.6V |
| Ικανότητα μπαταριών: | 100ah/200ah/300ah |
Ηλιακή ενέργεια Συσκευή μπαταριών αποθήκευσης Ηλιακή ενέργεια Συσκευή μπαταριών αποθήκευσης Ηλιακής ενέργειας 48v 51.2v 50ah 100ah 200ah 300ah
| Τύπος μπαταρίας: | LiFeP04 |
|---|---|
| Πεδίο ισχύος εξόδου: | 5 έως 20 kWh |
| Τύπος συστήματος: | Εγκαταστάθηκαν στον τοίχο |
UN38.3 βαθιά μπαταρία 100ah 200ah πηκτωμάτων κύκλων 12V για ηλεκτρικό Forklift βαρκών αποθήκευσης rv δύναμης
| Εφαρμογή: | Εργαλεία δύναμης, κάρρα γκολφ, σύστημα αποθήκευσης ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Βαθύ σφραγισμένο κύκλος πήκτωμα |
| Πιστοποίηση: | MSDS UN38.3 |
48v 5kwh Ηλιακή ενέργεια Ηλιακή ενέργεια
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ονομασία προϊόντος: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Powerwall |
48V LiFePo4 200AH 400AH μπαταρίες Ηλεκτρικό τοίχος Λιθιοϊονικό μπαταρία Ιόντων νατρίου μπαταρία αποθήκευσης ενέργειας
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Powerwall |
48V LiFePo4 200AH 400AH μπαταρίες Ηλεκτρικό τοίχος Λιθιοϊονικό μπαταρία Ιόντων νατρίου μπαταρία αποθήκευσης ενέργειας
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Powerwall |
48V 51.2V 5kwh 10kwh Νάτριο-ιόνια μπαταρία Νάτριο-ιόνια μπαταρία αποθήκευσης Ηλιακό τοίχος Νάτριο-ιόνια επαναφορτιζόμενες μπαταρίες
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Powerwall |
48V 10kwh Split Type Sodium Ion Storage Battery 200ah Ηλιακή Ενέργεια Τράπεζα Τείχους Αναφορτώσιμες Ηλιακές Ιόνες Αναφορτώσιμες μπαταρίες
| θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος: | Μπαταρία ενεργειακής αποθήκευσης Powerwall |

